На захисті прав дітей

13 листопада 2020  року головою Бершадської адміністрації Сергієм Кавуном проведено позачергове засіданні Комісії з питань захисту прав дитини при Бершадській райдержадміністрації. 

Терміновість засідання викликана невідкладністю пошуку оптимального рішення щодо захисту права дітей на належне батьківське виховання в сім’ї жительки с.Мала Киріївка, які на даний час перебувають в закладі інституційного догляду та виховання, в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2. Питання було ретельно розглянуто, обговорено всі причини соціального неблагополуччя даної сім’ї, прийнято рішення щодо дієвого механізму та вжиття невідкладних заходів службою у справах дітей райдержадміністрації, районним центром соціальних служб, медичною установою для забезпечення надання дітям юридичного статусу дітей, позбавлених батьківського піклування.

У зв’язку із трагічними подіями, що стались в дитячих будинках сімейного типу області, з метою посилення контролю за функціонування прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу,  вжиття заходів захисту законних прав та інтересів дітей, вжиття відповідних заходів попередження негативних проявів серед дітей заслухано питання  захисту законних прав та інтересів прийомних дітей, дітей-вихованців та здійснення соціального супроводження трьох дитячих будинків сімейного типу і прийомної сім’ї , які функціонують у районі, заслухано  інформаційну довідку у розрізі кожної дитини, підготовлену Бершадським районним центром соціальних служб.

Також, членами комісії прийнято рішення щодо встановлення графіку побачень у спілкуванні (вихованні) з дитиною та визначення способів такої участі батька, який проживає окремо від дитини та  надано дозвіл на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право реєстрації  та користування яким має дитина. За прийнятими Комісією рішеннями службою у справах дітей підготовлено проекти  розпоряджень голови Бершадської районної держадміністрації.

 

 

Начальник служби

Гронська Олена Андріївна

 

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Героїв України, 22
Телефон: 
(04352) 21258


E-mail:
ssd_bershad@vin.gov.ua

 

 

Анонсы событий

Январь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  • Адміністративні послуги
  • О районе
  • РГА
  • Местное самоуправление
  • Экономика, инвестиции
  • Обращение граждан
  • Публичная информация
  • Гражданское общество
  • Административные услуги
  • Более