Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується температурний режим значно нижчий від норми.  Нічні заморозки на поверхні грунту.  Істотних опадів не прогнозується. 

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині коливання температурного режиму. Нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, посилення вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікуєть температурний режим у межах норми.  Місцями дощитиме. 

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині коливання  температурного режиму. Прогнозується нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, місцями град, пориви вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині підвищення температурного режиму.  Істотних опадів не прогнозується. 

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим близький норми. Прогнозується нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, пориви вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується температурний режим близький до норми.  Дощ, місцями сильний, місцями грози. На початку періоду пориви вітру.  Вночі та вранці утворення туманів.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується підвищення температурного режиму.  Прогнозується нерівномірний розподіл опадів, місцями з грозами.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується підвищення температурного режиму, випадання опадів та грози.

 Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується температурний режим нижчий від норми, заморозки в повітрі та на поверхні грунту.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується коливання температурного режиму, заморозки на поверхні грунту. В кінці періоду невеликий дощ.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується зниження температурного режиму. 15 квітня місцями пориви вітру та вночі сильні заморозки в повітрі. Часом опади.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується зниження температурного режиму. 10 квітня вдень пориви вітру. Часом опади, нічні заморозки.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується підвищення температури до нормальних значень для цього періоду без істотних опадів.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується підвищення температурного режиму,  без опадів.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується зниження температури повітря, переважно без опадів.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується коливання температури в ночі до заморозків, переважно без опадів.

Метеорологічна обстановка:   На Вінниччині утримуватиметься холодна, без опадів погода. На початку періоду посилення вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується пониження температурного режиму, опади у вигляді дощу та мокрого снігу.

Страница 1 из 11

Завідувач сектору

Письменюк Олександр Петрович

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,22
Телефон: 
(04352) 21272


E-mail: 
cz_bershad@vin.gov.ua

Анонсы событий

Май 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  • Адміністративні послуги
  • О районе
  • РГА
  • Местное самоуправление
  • Экономика, инвестиции
  • Обращение граждан
  • Публичная информация
  • Гражданское общество
  • Административные услуги
  • Более