Відзначено переможців I туру конкурсу

Щорічно в Бершадській райдержадміністрації проводиться І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».      

Цьогоріч для його проведення було утворено 2 організаційних комітети: в районній державній адміністрації та в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

В конкурсі взяли участь 13 державних службовців, які проходили комплексне тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов'язків державного службовця, практичного завдання щодо складання ділового документу, практичного завдання щодо володіння персональним комп’ютером.

За результатами оцінювання визнано переможцями: в номінації «Кращий керівник» Бевзенко Вікторію Володимирівну – заступник начальника фінансово-господарського відділу фінансового управління райдержадміністрації та Балан Наталію Василівну – начальника відділу з питань соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації; в номінації «Кращий спеціаліст» Тартачну Оксану Михайлівну – головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації та Гончарову Оксану Василівну – головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.           

Лауреатами конкурсу визнано Зарічанську Світлану Володимирівну – начальника відділу організаційно-кадрової роботи та з питань запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації та Семчука Бориса Сергійовича – головного спеціаліста відділу ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації. Сьогодні, перший заступник голови райдержадміністрації, голова Оргкомітету конкурсу Ольшевський В.Е. привітав квітами переможців та лауреатів І туру конкурсу «Кращий державний службовець».

Відзначення переможців відбулось завдяки підтримці райкому профспілки працівників державних установ.

Переможці будуть приймати участь у ІІ турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який проходитиме у місті Вінниця.