Підтримаймо електронну петицію щодо «Справедливої та конкурентоспроможної системи оплати праці на державній службі»!

Шановні державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування та члени ваших родин!

Шановні члени Профспілки працівників державних установ України! Просимо вас приділити кілька хвилин та зробити свій внесок у боротьбу за свої права, підписавши петицію «Справедлива та конкурентоспроможна система оплати праці на державній службі»".

ЦК профспілки зареєстрував електронну петицію до Президента України стосовно вирішення питання оплати праці державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування через встановлення не пізніше ніж з січня 2016 року розміру мінімального посадового окладу на найнижчій посаді державного службовця та службовця органу місцевого самоврядування на рівні не менше двох розмірів мінімальної заробітної плати. Електронна петиція, адресована Президентові України, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.

Для кожного голосуючого – це пара хвилин, для тисяч людей – це гідна заробітна плата! Що треба зробити, щоб проголосувати?

1. Зайти на сайт електронних петицій до Президента України https://petition.president.gov.ua та зареєструватися (ввести свої П.І.П/б та персональну електронну адресу).

2. Зайти на свою пошту, зазначену у формі реєстрації, та перейти за посиланням, яке прийде у листі для авторизації.

3. Клацнути на клавішу «Підтримати електронну петицію» за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/12035

4. Відправити цей лист у свої первинні профспілкові організації, колегам, друзям та знайомим.

1 жовтня 2015 року