Державні службовці Бершадщини відзначили День державної служби

У залі райдержадміністрації 23 червня зібралися люди, які носять почесне звання «державного службовця». Захід «Я люблю Україну» відбувся за ініціативи та сприяння районного комітету профспілки працівників державних установ. На початку заходу з вітальним словом до присутніх звернулися перший заступник голови райдержадміністрації В.Ольшевський, голова районної ради М.Грабчак та заступник голови міської ради В.Менюк.

У дружній та теплій атмосфері дві команди «Лідер» та «Патріот» показали як люблять Україну, як знають державну мову та продемонстрували знання про цікаві факти з історії Батьківщини. До складу команд увійшли члени профспілки районної державної адміністрації, районної ради, міської ради, районної служби для дітей, сім’ї та молоді, а також Михайлівської сільської ради. Гра складалася із семи раундів, де учасники давали відповіді на запитання вікторини, працювали над тлумаченням слів, змагалися у знанні українських прислів’їв у конкурсі «Народна творчість», а також пригадували факти з історії району під час раунду «Вірю – не вірю».

Цікаво та дотепно пройшло змагання у конкурсі «Ой», де учасники команд складали речення із вигуком «ой». Журі оцінювало оригінальність та актуальність запропонованих речень, а також зв’язок із виконанням службових обов’язків. Під час відео-конкурсу учасники відгадували архітектурні пам’ятки та міста України та нашого району, де вони знаходяться.

Підсумки конкурсу підвела голова районного комітету профспілки працівників державних установ, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Гресько. Від імені райкому профспілки вона привітала учасників команд та вручила грамоти та призи команді-переможцю «Лідер» - за І місце та команді «Патріот» - за ІІ місце.

У ході свята з нагоди Дня державної служби райком профспілки працівників державних установ нагородив первинну профспілкову організацію фінансового управління райдержадміністрації (голова профспілкового комітету Ткачук Валентина Іванівна), за добросовісну, сумлінну та високопродуктивну працю в органах державної влади, за підтримку та розвиток профспілкового руху нагородив бухгалтера райкому профспілки працівників державних установ Руслану Гончарук,  голову  Молодіжної ради райкому профспілки працівників державних установ Світлану Ільницьку.

Подарунки від профспілки отримали і найактивніші уболівальники: Лідія Дзюбенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації, та Жанна Смакоус, головний спеціаліст служби у справах дітей, сім'ї та молоді райдержадміністрації.