Профспілкові новини

Райкомом профспілки обговорено соціально-економічний захист профспілчан

      6 березня 2018 року Бершадський райком профспілки працівників державних установ провів засідання голів профспілкових комітетів. 
      На порядку денному засідання було розглянуто питання:
            1. Про роботу Профспілки щодо соціально-економічного захисту членів Профспілки.
            2. План роботи Молодіжної ради на 2018 рік.

Закон про держслужбу: новації, ризики та ініціативи

Цей документ у випадку ухвалення стане головним інструментом для подальших систематичних змін й здійсненні реформування як у сфері державного управління, так і в інших. Тому не варто вважати, що цим справа обмежиться. Ухвалення закону про держслужбу стане лише першим реформаторським кроком в цій сфері. Важливим є процес імплементації закону.

Змагання серед державних службовців до Дня захисника України

8 жовтня 2015 року на районному стадіоні «Колос» відбулись міжрайонні спортивні змагання серед державних службовців Бершадського і Чечельницького районів, приурочені Дню захисника України. Учасники змагалися з міні-футболу, шашок, шахів. Змагання пройшли у цікавій, безкомпромісній боротьбі і були підтримані уболівальниками.

Відзначили день Захисника України

Напередодні Дня захисника України жіночий колектив райдержадміністрації за ініціативи та активної участі Молодіжної ради райкому профспілки працівників державних установ Бершадського району привітав чоловіків-колег з наступаючим святом. У вітальній програмі звучали щирі вітання з нагоди Дня захисника України. Жіночим колективом було підготовлено середньостатистичний портрет чоловіків, працюючих в райдержадміністрації та у віршованій формі охарактеризовано кожного із них. По завершенню програми вручено пам’ятні сувеніри.

Підтримаймо електронну петицію щодо «Справедливої та конкурентоспроможної системи оплати праці на державній службі»!

Шановні державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування та члени ваших родин!

Шановні члени Профспілки працівників державних установ України! Просимо вас приділити кілька хвилин та зробити свій внесок у боротьбу за свої права, підписавши петицію «Справедлива та конкурентоспроможна система оплати праці на державній службі»".

Державні службовці Бершадщини відзначили День державної служби

У залі райдержадміністрації 23 червня зібралися люди, які носять почесне звання «державного службовця». Захід «Я люблю Україну» відбувся за ініціативи та сприяння районного комітету профспілки працівників державних установ. На початку заходу з вітальним словом до присутніх звернулися перший заступник голови райдержадміністрації В.Ольшевський, голова районної ради М.Грабчак та заступник голови міської ради В.Менюк.

Профспілки і депутати дійшли згоди щодо змін у законодавстві

Профспілкам вдалося домовитись із парламентарями про внесення до законодавства змін стосовно виконання законодавства про працю, положень Генеральної угоди на 2010-2012 роки та необхідності створення нових соціально-економічних умов праці.

Профспілка продовжує послідовно відстоювати права державних службовців

На початку квітня Центральний комітет профспілки працівників держаних установ звернувся персонально до кожного депутата Верховної Ради України та голів відповідних комітетів виступити з ініціативою щодо встановлення у законі розміру посадового окладу на найнижчій посаді державної служби на рівні двох розмірів мінімальної заробітної плати.

Молодіжна рада в дії

Голова Молодіжної ради райкому профспілки працівників державних установ Бершадського району Ільницька С.В. ввійшла до складу Молодіжної громадської ради при Бершадській районній державній адміністрації.

Молодіжною радою райкому профспілки працівників державних установ Бершадського району взято участь у акції «Від серця до серця». Дана акція проводилась у квітні 2015 року з метою закупівлі реанімаційного обладнання для надання невідкладної медичної допомоги дітям. Всього по Бершадському районі зібрано коштів у сумі 15036 грн.

Відзначено переможців I туру конкурсу

Щорічно в Бершадській райдержадміністрації проводиться І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».      

Цьогоріч для його проведення було утворено 2 організаційних комітети: в районній державній адміністрації та в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Сторінки

Підписатися на Профспілкові новини