Вітаємо на Бершадська районна державна адміністрація

Новини

Науково-практична конференція у Бершадській ОЛІЛ

Актуальні питання надання нейрохірургічної допомоги населенню обговорювались на кущовій науково-практичній лікарській конференції, яка відбувалась на базі Бершадської ОЛІЛ 19 травня 2017 року. До Бершаді завітали лікарі Тульчинського,Теплицького, Гайсинського, Чечельницького, Піщанського, Тростянецького, Бершадського районів та м. Ладижин.  

Перемоги юних бершадців у Всеукраїнському фестивалі - конкурсі "Зоряні мости"

Нещодавно в місті Вінниці відбувся Всеукраїнський музичний конкурс-фестиваль«Зоряні мости», в якому взяли участь учні Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А.Скалецького та здобули ряд перемог:

Районний краєзнавчий музей взяв участь у заходах до Дня Європи в м. Вінниці

20 травня 2017 року в рамках відзначення Дня Європи в Україні в м.Вінниці, працівники Бершадського краєзнавчого музею: директор Оксана Горобець та молодший науковий співробітник з питань туризму та краєзнавства Галина Шевчук  взяли участь в туристичній виставці «Бершадщина туристична» приуроченій року туризму в Україні.
Виставку відвідали вінничани та гості міста.

На засіданні колегії райдержадміністрації заслухано звіт про реалізацію Урядової програми "Доступні ліки"

Про реалізацію у районі Урядової  програми "Доступні ліки" прозвітував головний лікар комунальної установи "Бершадський районний центр первиннної медико- санітарної допомоги" Іван Пікула. Він відмітив, що з 1 квітня 2017 року, коли  в Україні  вступила в дію Урядова програма  «Доступні ліки», Вінницька область активно включилася  в  реалізацію даної програми Уряду. Медичні працівники Бершадського району не стоять осторонь від виконання завдань програми «Доступні ліки».

В рамках заходів до Дня Солдатської Матері метерям, загиблих на Сході України бершадців, вручено пам’ятні медалі «Лагідна Сила»

20 травня 2017 року у м. Вінниці у МПМ «Зоря» з нагоди  Дня Солдатської Матері відбувся  тематичний концерт «Солдатська мати», у якому взяли участь матері загиблих бійців у зоні проведення  АТО  Коваленко Олена Іванівна, Дремлюх Галина Іванівна та донька загиблого  Юрія Барашенка Коломієць Вікторія Юріївна.

Зміни до порядку надання субсидії

Стосовно періоду врахування доходів для призначення субсидії та порядку отримання інформації про доходи.Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” передбачено врахування доходів для призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за чотири квартали, що передують місяцю, попередньому до місяця, з якого призначається субсидія.

Володимир Гройсман: Уряд налаштований на плідну роботу, пріоритет - пенсійна реформа Кабінет міністрів

Кабінет міністрів України налаштований на реалізацію масштабних планів, пріоритетом яких є проведення вже представленої на обговорення громадськості пенсійної реформи. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час своєї поїздки у Вінницю, де сьогодні, 20 травня, проходить ювілейний, 10-тий День Європи.

Прем'єр-міністр: Програма "Доступні ліки" фінансуватиметься в повному обсязі, вона по кишені державі

Урядова програма «Доступні ліки», яка стартувала з 1 квітня і передбачає забезпечення необхідними ліками хворих на діабет, астму та серцево-судинні захворювання, фінансуватиметься в повному обсязі цього року і в наступні роки, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час своєї поїздки у Вінницю, де сьогодні, 20 травня, проходить ювілейний, 10-тий День Європи.

У районі відбулися заходи з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій

До Дня пам’яті жертв політичних репресій 21 травня 2017 року відбулось покладання квітів представниками районної влади та працівниками культури району до пам’ятних знаків Іполиту Чеславовичу Зборовському та Родіону Андрійовичу Скалецькому. В виставковій залі районного краєзнавчого музею відкрито виставку «Громадсько-політична діяльність Іполита Зборовського».

Об’їзд сільських рад

Працівниками фінансового управління на виконання ст. 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою збалансування місцевих бюджетів проводиться об’їзд сільських рад. Основна мета поїздок – визначити ефективність і раціональність використання бюджетних коштів. За результатами об’їзду Ставчанської сільської ради встановлено, що виконкомом сільської ради на своє утримання використовується понад 60% власних доходів сільського бюджету.

Призов на строкову військову службу - спільна справа районної влади та районного військового комісаріату

Про виконання завдань з призову на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом на засіданні колегії райдержадміністарції прозвітував перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський.

На Бершадщині відбулися заходи до Дня Європи в Україні

19 травня 2017 року у міському парку відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Європи, у яких взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько та міський голова Михайло Кольченко, делегації трудових колективів, молодь та студенство, громадськість міста.

Сторінки

Поки що не створено жодного матеріалу для початкової сторінки.