Вітаємо на Бершадська районна державна адміністрація

Новини

Нинішня медична реформа дає можливість створити в Україні якісну та справедливу систему охорони здоров’я, в центрі якої буде пацієнт

   19 жовтня 2017 року Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект щодо реформування галузі охорони здоров’я. І вже з наступного року розпочнеться перший етап впровадження новацій. Лікарі первинної медичної допомоги  перейдуть на новий принцип оплати – за кожного реального пацієнта держава компенсуватиме справедливий тариф.

Шевченкове слово мудре і вічне

Традиційно в жовтні відбувся ІІ етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка. Змістовним та цікавим було відкриття Конкурсу, яке підготували вчительський та учнівський колективи Бершадської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1. Зі сцени актової зали школи звучали поетичні рядки про геніального поета та його неперевершені вірші. Ветеран педагогічної праці

Звичайні вишні, яблука і малина перетворили занепале село на Вінничині на приклад економічного дива

Звичайні вишні, яблука і малина перетворили занепале село Снітки на Вінничині на приклад економічного дива. Сільський голова спершу повернув у громаду землі, які до цього орендувала агрофірма й не сплачувала за це ні копійки, а потім знайшов інвестора, який вклав 50 мільйонів гривень і запропонував найліпші умови. Тепер його маленьке село не виживає, а квітне. Там нема жодної порожньої хати, і є робота не тільки для своїх.

Об’єднані громади Вінниччини вчилися організовувати позашкільні заняття

Створення об’єднаних територіальних громад, особливо в сільській місцевості, передбачає значну відповідальність таких рад за організацію навчального процесу в громаді. Не тільки зберегти освітні послуги, а й поліпшити їх якість – важливе завдання кожної ОТГ. Не менш важливу роль у цьому процесі відведена організації позашкільної освіти школярів.

Інвестиційна привабливість об'єднаних громад (відео)

Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування підготував черговий міні-фільм про інвестиційну привабливість об'єднаних громад Запорізькогої області, який був презентований на InCo Forum - 2017

Інвестиції у розвиток територій – у телепроекті «Сила громад» (відео)

Завдяки інвестиціям об’єднані територіальні громади не лише збільшують кількість робочих місць та отримують нові підприємства, а й наповнюють бюджет, мають змогу облаштовувати території, покращувати стан інфраструктури тощо. Проте необхідно створити сприятливі умови й мати бажання громади та її керівників приймати інвесторів. У Запорізькій області є позитивні практики у цьому напрямку.

Регіони матимуть більше часу на використання коштів ДФРР

Уряд підготував зміни до чинного законодавства, які дозволять зберігати у спеціальному фонді невикористані у поточному році кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) для подальшого їх використання в наступному році. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час години запитань до Уряду.

«Це дасть можливість виконувати роботи з реалізації проектів регіонального розвитку протягом двох бюджетних періодів», — зазначив Геннадій Зубко.

«Децентралізація – можливість наздогнати втрачене і закласти фундамент для сталого розвитку», - В’ячеслав Негода

Фінансова децентралізація є одним з інструментів, який дала держава для розвитку територій. І суть не лише у зростанні надходжень до місцевих бюджетів, а в мультиплікаційному ефекті нових можливостей, які вона забезпечила  - можливість втілювати проекти розвитку, залучати зовнішні інвестиції, створювати робочі місця і додану вартість. Це те, що треба втілювати на кожній території вже зараз, бо втрачений час обходиться дорого.

Деталі пенсійної реформи обговорено на зустрічі в центрі зайнятості

     Відбулася зустріч начальника Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області  С.М. Клітченко із колективом Бершадського районного центра зайнятості на чолі із директором І.О. Кізловим. 

За неповний 2017 рік більше 1200 родин перейшли на «сонячну» електроенергію, що у півтора рази більше ніж за весь 2016 рік

У III кварталі 2017 року ще 688 домогосподарств віддали перевагу електроенергії з енергії сонця, що на 42% більше порівняно з II кварталом цього року.

Також, це у 3 рази більше ніж за аналогічний період 2016 року, коли лише 195 домогосподарств встановили сонячні панелі. За цей же період 2015 року таких родин взагалі було лише 38. 

Роз’яснення нюансів пенсійної реформи

З метою детального роз’яснення нюансів пенсійної реформи проведено зустріч начальника Бершадського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Бершадського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Долайчук Тетяною Анатоліївною з трудовим колективом управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації.

Діти учасників АТО побували на екскурсії у Камянець-Подільському

         Діти   учасників  АТО з різних шкіл Бершадського району  разом  із  Савчук  Г.С.– методистом  районного  відділу освіти, фізичної культури та спорту,  відвідали  незвичайне  місто України - Кам’янець  - Подільський. Дорога  була  довгою,  та  завдяки  дружній  атмосфері  час  в автобусі  пролетів непомітно.

Сторінки

Поки що не створено жодного матеріалу для початкової сторінки.