Вітаємо на Бершадська районна державна адміністрація

Новини

Заходи з нагоди Дня незалежності України та Дня Державного Прапора

23 серпня 2017 року
09.00 – Урочисте підняття  Державного Прапора на Площі Героїв України.
09.30. – Покладання квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.
24 серпня 2017 року
09.00 – Молебні за Україну та Український народ (храми району)

Не забувайте вклеювати фото у паспорт!

Центр надання адміністративних послуг нагадує, що із досягненням 25-ти чи 45-річного віку кожен громадянин України повинен звернутись до територіального підрозділу Державної міграційної служби за місцем проживання або до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) для вклейки нової фотокартки в паспорт.
Зробити це слід не пізніше ніж через місяць з дня досягнення зазначеного віку.

На порядку денному: особливості та принципи професійної діяльності державних службовців, нові нормативно-правові документи та інформаційна діяльність райдержадміністрації

  Відбулась нарада    з керівниками відділів, секторів, спеціалістів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації. 
      Відкрила нараду керівник апарату райдержадміністрації  Тетяна Гресько, яка поінформувала присутніх про новопризначених працівників та звернула увагу на чітке дотримання  державними службовцями  райдержадміністрації норм чинного законодавства і принципів Закону України «Про державну службу».

 Підсумки роботи Центру надання адміністративних послуг Бершадської РДА за липень 2017 року

В липні 2017 року працівниками Центру надання адміністративних послуг Бершадської РДА надано більше 1,6 тисяч адміністративних послуг.
Якщо розглядати чисельність адмінпослуг, наданих за суб’єктами надання, то статистика наступна:
-  районним відділом Держгеокадастру – 843 послуг;
-  головним інспектором будівельного нагляду відділу контролю та нагляду за проведенням перевірок Департаменту Держархбудінспекції у Вінницькій області – 13 послуг.
-  районною міграційною службою – 7;

Герої боротьби за Україну - назавжди в серцях бершадчан

   У духовному і політичному житті кожного народу є події, які назавжди входять у його історію, свідомість, визначають характер буття і місце  на світовій арені. Так 24 серпня 1991 року,  ми українці перед усім світом засвідчили своє прагнення до вільного, щасливого, заможного життя.

ЦВК призначила на 29 жовтня 2017 року перші місцеві вибори

Центральна виборча комісія своєю Постановою №164 від 18.08.2017 року призначила на неділю, 29 жовтня 2017 року, вибори у 202 об’єднаних територіальних громадах в усіх без виключення областях України.

Виїзний прийом до Ставківської територіальної громади

 16 серпня 2017 року голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов та заступник голови районної ради  Сергій Пересунько  в рамках виїзного прийому громадян відвідали Ставківську територіальну громаду.

Про формування місцевого бюджету на 2018 рік

Урядом прийнято ряд розпоряджень та постанов, у яких відображено основні напрямки та показники. Вони будуть покладені в основу формування бюджету на 2018 рік.
Дохідна частина місцевого бюджету залишається не змінною.
Щодо формування видаткової частини, то передбачається підвищення розмірів державних соціальних стандартів:
- розмір мінімальної заробітної плати на 1.01.2018 року прогнозується в сумі 3723 гривні.

Народний аматорський фольклорний колектив «Берегиня» нагороджений Дипломом Всеукраїнського фестивалю "Серпневий заспів-2017"

З 11 по 13 серпня в м.Чорноморськ Одеської області проходив ХІ – й Всеукраїнський фестиваль української пісні ім. Юрія Штельмаха «Серпневий заспів – 2017»,  в якому взяв участь народний аматорський фольклорний колектив «Берегиня» Бирлівського сільського будинку культури. Самодіяльні артисти радували глядачів самобутньою манерою виконання української пісні, народного танцю, стародавнього костюму. За високу сценічну культуру та артистизм «Берегиня» нагороджена Дипломом фестивалю.

Сергій Савчук: Міжнародні компанії аналізують перспективи інвестування у проекти з відновлюваної енергетики в Україні

Це питання обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук з виконавчим директором міжнародної компанії «Shanda Consult Ltd» Стефаном Нолте та представником Асоціації з консалтингу в країнах ЄС та Ближнього Сходу «Eumecon» Яном Енгельке. 

Завершується додатковий набір на навчання в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії

Відповідно до Положення про прийом слухачів до Національної академії державного управління при Президентові України, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 01.04.2013 №255,  Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії оголошено додатковий набір на денну форму навчання за державним замовленням та за договором!
  Останній день прийому документів  18 серпня.

Отруєння грибами, симптоми, перша медична допомога при отруєнні

На сьогодні не існує ефективного способу, щоб відрізнити отруйні гриби від хороших їстівних грибів. Однак, незважаючи на це, протягом століть люди через свої смакових пристрастей піддають себе такому смертельного ризику при вживанні грибів. А загрозу здоров'ю представляють не тільки серйозні отруєння отруйними грибами, але також і отруєння їстівними грибами, які були неправильно приготовлені.

Сторінки

Поки що не створено жодного матеріалу для початкової сторінки.