Вітаємо на Бершадська районна державна адміністрація

Новини

До уваги представників громадськості!

24 квітня 2018 року об 11 годині в залі засідань райдержадміністрації відбудуться установчі збори з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації ( повторно).  До участі запрошуються уповноважені представники інститутів громадянського суспільства, які подали документи для участі в установчих зборах.

Президент підписав Закон щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації

Президент України  Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації».

Питання виконання районного бюджету, проведення кампанії "Обери сімейного лікаря" та благоустрою території району обговорено на нараді в райдержадміністрації

23 квітня 2018 року голова Бершадської районної державної адміністрації Іван Стефанцов провів нараду  з керівниками  структурних підрозділів  райдержадміністрації,  територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району.  У роботі наради взяв участь голова Бершадської районної ради Михайло Бурлака.
  В ході засідання  заслухано інформації з   питань наповнення бюджету, проведення кампанії "Обери сімейного лікаря" та проведення заходів по благоустроу в районі.

Події тижня, що минув

Про етно - еко – фестиваль «Skyline».
16 квітня 2018 року голова райдержадміністрації  за участю голови районної ради провів робочу нараду із питань підготовки до етно - еко – фестивалю «Skyline», який відбудеться 28-29 липня цього року.
http://rdabershad.gov.ua/news/tryvaye-pidgotovka-do-etno-eko-festyvalyu-...
До Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Увага конкурс! «Село. Кроки до розвитку»

Проект «Село. Кроки до розвитку», який реалізовується в рамках Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією та ПАТ «Миронівський хлібопродукт» другий рік поспіль оголошує конкурсний відбір щодо надання мікрогрантової підтримки громадських ініціатив.

ПАРЛАМЕНТ ПІДТРИМАВ ЗВЕРНЕННЯ ПРО АВТОКЕФАЛІЮ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ

Верховна Рада підтримала звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.
Усі фракції, крім Опоблоку, підтримали звернення до Вселенського патріарха щодо об'єднання церкви
За таке рішення проголосували 268 народних депутатів.
Парламент таким чином визнав важливість надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні, на основі якого вона зможе посісти належне місце в родині помісних православних церков.

«Вічні дзвони пам’яті й скорботи»

26 квітня 1986 року... Саме тоді стався вибух на Чорнобильській АЕС. Щороку в цей день згадують про аварію на Чорнобильській атомній станції. Але скільки життів забрав Чорнобиль? Тисячі, мільйони, а, може, значно більше? Скільки часу ще буде нагадувати про себе Чорнобиль?

До уваги одержувачів допомоги малозабезпеченим сім’ям!

Управління соціальної та молодіжної політики повідомляє, що сім’ї, середньомісячний сукупний дохід яких нижчий за гарантований державою мінімум (рівень забезпечення прожиткового мінімуму), мають право на призначення державної соціальної допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.»

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов взяв участь у нараді з питань створення мережі Інклюзивно - ресурсних центрів


    22 квітня, для успішного впровадження важливого етапу реформи інклюзивної освіти, дружина Президента Марина Порошенко та очільник Вінниччини Валерій Коровій провели нараду з головами районних рад, ОТГ та міськими головами щодо створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) у регіоні, у роботі якої взяв участь голова Бершадської районної державної  адміністрації Іван Стефанцов. Також у нараді взяла участь Урядова уповноважена з питань прав людей з інвалідністю Раїса Панасюк.  

На Бершадщині проведено військово-патріотичну гру “Джура”

   На стадіоні "Колос" м. Бершадь відбувся  районний етап  з Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Джура” в якій взяли участь команди  загальноосвітніх шкіл району. 
    В урочистому відкритті військово-патріотичної гри взяли участь перший заступник голови Бершадської райдержадміністрації Володимир Ольшевський, військовий комісар, полковник Валерій Плахотнюк, учасники бойових дій на сході України, педагоги та учні Бершадського району.

Звітний концерт фортепіанного відділу «Мій край чудовий - Україна!»

 20 квітня 2018 року в приміщенні Бершадської  ДМШ ім. Р.А. Скалецького відбувся звітний концерт фортепіанного відділу «Мій край чудовий - Україна!». Зі сцени звучали твори українських та зарубіжних композиторів у виконанні солістів-інструменталістів  та фортепіанних ансамблів. 

«День довкілля»

До українського дня довкілля та з метою дбайливого ставлення до навколишнього середовища дітей, виховання любові і бажання захищати і примножувати багатство нашої природи та популяризація пам’яток культурної спадщини нашого району 19 квітня науковим співробітником Бершадського районного краєзнавчого музею Ларисою Ющенко проведено захід «День довкілля».

Сторінки

Поки що не створено жодного матеріалу для початкової сторінки.