Новини

Заходи з нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України

23 серпня
9.00 -урочисте підняття Державного Прапора на площі Героїв України
24 серпня
15.00- святкова хода єдності із площі Героїв України до районного Будинку культури
15.20 – виставка районного краєзнавчого музею «Бершадський рушник єдності» до Дня Незалежності України в районному будинку культури м. Бершадь
15.30 - урочистості та святковий концерт з нагоди 27-річниці Незалежності України «Тобі, Україно,   я  пісню  співаю, за участю співака та композитора Михайла Березутського

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов взяв участь у сесії районної ради


    Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов взяв участь у пленарному засіданні 21 сесії районної ради 7 скликання. На обговорення було винесено 10 питань порядку денного. Усі питання депутати схвалили, крім питань про реорганізацію Березівської та Кидрасівської  загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів у загальноосвітні школи І ступеня.

Про правила утримання бджіл та зайняття бджільництвом

До Бершадського бюро правової допомоги звернулася  громадянка Надія З.  з Яланця за  правовим роз’ясненням ситуації яка у неї сталася. Вона проживає у приватному будинку, біля будинку є земельна ділянка на якій вона з чоловіком розмістили пасіку, але сусідка постійно скандалить, що бджоли її мішають, і вимагає демонтувати пасіку. Як в такому випадку діяти, як вийти з конфліктної ситуації?  

Щоб літній відпочинок був приємним та безпечним:

-намагайтесь не знаходитися на вулиці у період підвищеної сонячної активності (з 10.00 до 18.00);
-знаходячись на пляжі, чергуйте час перебування на сонці з відпочинком у тіні та купанням;
-де б ви не знаходились, завжди майте з собою достатню кількість; питної води;         
=влітку надягайте просторий одяг, який не ускладнює дихання, бажано, світлих кольорів.

Події тижня, що минув

Філія Вінницького медичного коледжу.

Завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Василя Думанського в м. Бершадь

Стан автомобільних доріг міста поступово покращується. На сьогоднішній день завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці В. Думанського. Основною метою реалізованого є покращення якості дорожнього покриття проїзної частини одного із об’єктів  загальної інфраструктури міста, створення належних умов для руху транспорту.

Про особливості складання проектів місцевих бюджетів на 2019 рік

Міністерством фінансів України розпочато підготовчий процес до складання місцевих  бюджетів на 2019 рік.
Особливості формування дохідної частини місцевих бюджетів визначені змінами до Податкового кодексу України.
Видаткова частина розраховуватиметься, насамперед, виходячи із розміру мінімальної заробітної плати на 2019 рік в сумі 4173 грн., росту видатків на комунальні послуги та енергоносії, в середньому , на коефіцієнт 1,1.

АМБРОЗІЯ ПОЛИНОЛИСТА НЕБЕЗПЕЧНИЙ КАРАНТИННИЙ БУР'ЯН!

    Амброзія полинолиста - однорічна яра рослина, за зовнішнім виглядом схожа на коноплі, а за розміром і формою нагадує полин гіркий (звідки і назва - полинолиста). За сприятливих умов стебло рослини досягає висоти 2-2,5 метрів, а коріння заглиблюється до 4 метрів. Стебло і листя опушені. Квітки жовтого кольору, зібрані в колосоподібні суцвіття на вершинах гілок. Насіння амброзії -несправжній плід обернено яйцеподібної форми з 5-10 шипами навколо верхньої частини і одним більшим в центрі.

«Впровадження медреформи без розбудови інфраструктури первинної ланки неможливе», — Геннадій Зубко

Реформа сільської медицини, яку ініціював Президент України Петро Порошенко, є сьогодні дуже вчасною і актуальною. Вона входить у загальний пакет реформування всієї медичної галузі України. Ця ініціатива у першу чергу вирішує питання підвищення якості охорони здоров’я на первинному рівні в сільській місцевості, де проживає 33% українців. Вся медицина починається з первинки.

Які компетентності, знання та вміння повинен мати вчитель початкових класів – затверджено перший в Україні професійний стандарт

Професійний стандарт вчителя початкових класів став першим профстандартом в Україні, який затвердили на національному рівні. Він був розроблений МОН спільно з представниками освітянської спільноти та педагогічних вишів.

Міністерство соціальної політики затвердило стандарт «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», оприлюднивши його в відповідному реєстрі https://www.msp.gov.ua/news/15747.html.

Керівництво району і міста привітали з 90-літнім ювілеєм Бориса Артемовича Морозюка

Сьогодні голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, міський голова Михайло Кольченко привітали із 90-річним ювілеєм Дня народження ветерана війни та праці  Морозюка Бориса Артемовича.

Пенсійний фонд України інформує

Усі пенсіонери, що отримують пенсійні виплати через Ощадний Банк, мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення
Пенсіонери, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний Банк України мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення (ЕПП).
ЕПП — це сучасний технологічний багатофункціональний інструмент.

Сторінки

Бершадська районна державна адміністрація

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Героїв України, 22, м. Бершадь, 24400, тел./факс: (04352) 2-12-05, тел. 2-14-63

Сторінки

Підписатися на Бершадська районна державна адміністрація RSS