Вітаємо на Бершадська районна державна адміністрація

Новини

23 червня - День Державної служби

Шановні державні службовці району!
Прийміть найщиріші вітання   із професійним святом – Днем державної служби України!

Відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби

    23 червня 2018 року у залі засідань райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня державної служби України, якій цьогоріч виповнилось 100 років.
    На початку заходу державні службовці заслухали вітання Президента України Петра Порошенка з нагоди професійного свята та ознайомились з історичними витоками державної служби під час перегляду тематичних виставок.

ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ УКРАЇНИ - 100 РОКІВ

Інститут державної служби в її нинішньому розумінні (зі статусом державних службовців, уповноваженнями цих посадових осіб на здійснення функцій держави, а також отриманням ними заробітної плати з державного бюджету) з'явився 1918 року – за Гетьманату Павла Скоропадського, часів спроб у XX столітті побудови на теренах наших земель незалежної Української Держави.

Вітання Президента України з нагоди Дня державної служби

Шановні друзі!
Щиро вітаю вас зі 100-річчям державної служби в Україні та професійним святом – Днем державної служби.
Протягом цього тривалого періоду – від часів гетьманату Павла Скоропадського і дотепер – державна служба складно еволюціонувала під впливом активних державотворчих процесів. На початковому етапі було закладено основи державної служби, зокрема врегульовано статус державних службовців, визначено порядок призначення їх на посади, затверджено схему оплати праці.

Держкомтелерадіо України оголосив конкурс на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року»

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

Президент підписав Закон, який заохочує громадян до військової служби

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби».
Реалізація нового Закону надасть можливість підвищити мотивацію громадян до проходження військової служби.

Що робити, щоб не отруїтися грибами і як себе поводити, якщо це сталося

Україна належить до країн, де вживання грибів є традиційним, їх найчастіше використовують як приправи до страв. Це — своєрідний харчовий продукт, який має особливий хімічний склад. У грибах знаходиться значна кількість азотистих речовин, у тому числі білків, жирів, вуглеводів, деякі вітаміни (В1, РР). Вони містять багато мінеральних речовин (фосфор).

Зняття особи з реєстрації місця проживання

         До Бершадського бюро правової допомоги звернулася  громадянка Олена З.  з Бершаді за  правовим роз’ясненням ситуації яка у неї сталася. Вона проживає у власній квартирі  в якій у 2010 році зареєструвала свого зятя.  У 2013 році зять з її донькою розлучилися, але добровільно знятися із місця реєстрації він не бажає. Дана обставина позбавляє її права на отримання субсидії. Як в такому випадку діяти, як можна зняти з місця реєстрації зятя?  

Бершадці в скорботі вшановують память жертв війни в Україні

22 червня 2018 року у Бершаді відбувся мітинг скорботи і  вшанування  пам’яті жертв війни в Україні, у якому взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський,  заступник міського голови Віталій Синявський, представники ветеранських та громадських  організацій,  трудових колективів міста.

Еко-фестиваль «Skyline» - підготовка триває

За участю першого заступника голови  райдержадміністрації Володимира Ольшевського, відбулося  засідання оргкомітету з питань підготовки до  еко – фестивалю «Skyline»,  яке цього разу пройшло на місці проведення заходу – парк відпочинку «Анталька».

Звернення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дорогі співвітчизники!

Сьогодні ми згадуємо, як 22 червня 1941 р. Друга світова війна прийшла до усього українського народу, а перед тим, 1 вересня 1939 р., вона увірвалася на терени Західної України. Ця жахлива війна зачепила всі українські етнічні території і тривала на наших теренах від 1939 до 1944 року. Україна втратила близько 8 млн осіб або кожного п’ятого мешканця. Це одна з найбільших втрат серед усіх постраждалих сторін.

Сторінки

Поки що не створено жодного матеріалу для початкової сторінки.