Вітаємо на Бершадська районна державна адміністрація

Новини

Запрошуємо на святкування Дня Конституції України у м. Бершадь

Конституція України – це найголовніший державний документ, який захищає права і свободи всіх громадян нашої єдиної країни, не залежно від того, в якому регіоні ми живемо і якою мовою виховуємо своїх дітей.

Вітання керівництва району до Дня молоді

          Шановні друзі! Вітаємо  вас із Днем молоді!
    Сила і енергійність, впевнений погляд у майбутнє й неупередженість, завзятість і наполегливість, оптимізм і бажання боротися за кращу долю – все це ми розуміємо під чарівним словом "молодість".

Голова райдержадміністрації та голова районної ради оглянули тематичні виставки до Дня державної служби

Працівниками районного краєзнавчого музею розгорнуто тематичні виставки: «історія державної служби району», «З історії українського державотворення», які із задоволенням оглянули, як керівники району, так і держслужбовці.

Засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

22 червня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації.На засідання прибув 21 член громадської ради.Також були запрошені перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, члени громадської організації воїнів – інтернаціоналістів.

Про відпускну компанію педагогічним працівникам

В червні 2017 р. в основному проводиться нарахування і виплата відпускних педагогічним працівникам. Станом на 23.06.2017р. проведено виплат на загальну суму 5988,7 тис.грн., з них педагогічним працівникам  -5882,7 тис.грн.

Керівництво району привітало держслужбовців з професійним святом

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака привітали державних службовців з професійним святом.
Наголошуючи на важливості державної служби, голова райдержадміністрації відмітив, що люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за їхню клопітку роботу. Державні службовці не лише виконують свої обов’язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу!

НА ОСОБИСТОМУ ПРИЙОМІ

22 червня 2017 року в райдержадміністрації відбувся особистий прийом громадян керівництвом районної державної адміністрації, під час якого від 4 громадян отримано 4 звернення.

26 червня Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу.

 Коли пропонують спробувати «косячок» або «вколотися», запевняючи, що нічого страшного в цьому немає, багато хто і  думають, що так воно і є. Але…
Вживання найпростішої травички» загрожує тим, що через рік – другий вона перестане приносити задоволення  і захочеться вже чого – не будь «крутішого» і обов’язково в цей момент виявиться «добра  душа», яка запропонує більш сильно діючий засіб.

Вітання керівництва району з Днем державної служби

Шановні державні службовці району!
   
    Прийміть найщиріші вітання від імені районної державної адміністрації та районної ради з нагоди професійного свята.

Голова райдержадміністрації взяв участь у засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, роботи з молоддю да духовного відродження

20 червня в залі засідань районної ради відбулося розширене засідання постійної комісії з питань освіти,  культури, роботи з молоддю та духовного відродження, де розглядались питання, які будуть внесені на 11 сесію районної ради.

Перший етап семінарів з ділової української мови для державних службовців завершено

З ініціативи керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Гресько, проведено перший етап семінарських занять з української ділової мови для державних службовців. Четвертий такий семінар відбувся 22 червня 2017 року.

Мітинг скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбувся у м. Бершадь

 Щороку 22 червня в Україні, відзначаючи День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, вшановують пам'ять про загиблих під час війни Другої світової війни, вклоняючись їх подвигу та жертовності.
  Саме 22 червня 1941 року Друга світова війна увірвалася на територію України, перетворивши наші землі на криваве поле бою. Горем і болем вона увійшла в кожну українську домівку, спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення.

Сторінки

Поки що не створено жодного матеріалу для початкової сторінки.