Завдяки спільним зусиллям влади, громадськості та родини встановлено істину у справі загиблого Юрія Барашенка

 Наш земляк  Юрій Барашенко загинув у боротьбі за територіальну цілісність України, як щирий патріот та справжній герой. Проте довести це було нелегко. Довгим і важким був шлях боротьби за встановлення справедливості щодо істинних причин смерті капітана Юрія Барашенка.  Відбулись збори у селах  Красносілка та Маньківка, було зібрано більше двох тисяч підписів та написані колективні звернення. Головою райдержадміністрації Іваном Стефанцовим проведено декілька засідань робочої групи, де напрацьовувались шляхи вирішення питання за зверненнями доньки загиблого Вікторії Коломієць(Барашенко). Іван Васильович особисто спілкувався з керівником Національної поліції України С.М. Князєвим, де акцентував увагу, на важливості проведення  професійного розслідування причини смерті нашого земляка. Очевидною була необхідність призначення та проведення повторних судово-медичної, балістичної та інших експертиз. Народний депутат України Микола Іванович Кучер неодноразово звертався до Генерального прокурора Ю.В.Луценка, голови  Національної поліції України С.М. Князєва та просив сприяти якнайшвидшому проведенню об’єктивного розслідування, вчиненню слідчими необхідних процесуальних дій  і тримав на особистому контролі хід вирішення проблеми.
Слідство тривало не один місяць, але родина не залишилась наодинці із своїм горем, районна та місцева влада допомагала, підтримувала сімю,  усі прагнули знайти істину.   В результаті зробленої величезної роботи та докладених надвеликих зусиль справедливість  відновлено.  Згідно  наданого витягу з протоколу військово-лікарської комісії №19 від 11 січня 2018 року - причина смерті Барашенка Юрія Петровича пов’язана із захистом Батьківщини.  17 січня 2018 року  дружині  загиблого Барашенко  О.В. та сину Барашенко Д.Ю. встановлено  статус члена сім’ї загиблого.
   Шлях боротьби за правду і справедливість ми пройшли всі разом: родина, влада, громадськість, волонтери, величезне сприяння було від народного депутата України Миколи Кучера. І жодного дня не сумнівались, що наш земляк Юрій Барашенко високоморальна людина, справжній герой, який віддав життя заради миру в Україні.
Жителі району глибоко шанують світлу пам'ять про земляків, які віддали своє життя за незалежність України. Ми схиляємо голови перед їх світлою пам’яттю.