Інформаційний розділ

21 жовтня - 70 років масової депортації українців Західної України

Операція «Захід» — примусове виселення населення Західної України, проведене 21 жовтня 1947 року. Головним завданням операції було послабити український визвольний рух на Західній Україні. Протягом одного дня з Західної України депортували понад 76 тис. осіб.

ЛІСІВНИКИ ДП «БЕРШАДСЬКИЙ ЛІСГОСП» СПІЛЬНО З УЧНЯМИ ВИРІШУЮТЬ ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ

Бершадські лісівники велику увагу приділяють еколого-просвітницькій роботі зі школярами, молоддю, педагогами, батьками учнів. Бершадський держлісгосп пройшов сертифікацію відповідно до вимог Лісової опікунської ради (FSC), і одним із принципів його діяльності є співпраця з громадськістю, інформування населення щодо всіх важливих змін та впливу на навколишнє середовище.

Про підготовку проекту районного бюджету на 2018 рік

Бершадською районною  адміністрацією видано розпорядження від18.10.2017 року «Про складання проекту районного бюджету за програмно-цільовим методом на 2018 рік та прогнозом районного бюджету на 2019-2020 роки».

Якісна та професійна увага кожній дитині

  В процесі впровадження адміністративної реформи в Україні є нагальними питанням недопущення звуження уваги до охорони дитинства, нагляду за дотриманням прав дітей при розмежуванні функцій між структурними підрозділами райдержадміністрації, відомчими структурами району та об’єднаними територіальними громадами. На базі Бершадського району 19.10.2017 представниками служби у справах дітей Вінницької облдержадміністрації в особі заступника начальника служби Чебурей ВВ.

Завершив роботу тематично-оздоровчий семінар для учасників АТО

   Голова Бершадської громадської організації «Спілка учасників АТО»  Олег Клітинський  приймав участь у тематично-оздоровчому  семінарі  для голів, заступників та активістів обласних, районних, міських громадських організацій  учасників АТО Вінниччини, який проходив на базі  Вінницького обласного клінічного госпіталю для ветеранів війни.
Семінар організував Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

Цікава подорож до столиці юних аматорів сцени Бершадщини

18  жовтня на  запрошення  народного  депутата  України  Миколи  Івановича  Кучера відбулася  цікава  подорож до  столиці   України   учасників   художньої   самодіяльності : гурту автентичного  співу  «Нота» РБК,  керівник  Інна   Жучишина,  дитячого  вокального  ансамблю  «Кринички» Шляхівського  СБК,  керівник Олександр  Толкачов, хореографічного  колективу «Фантазія»  Пятківського  СБК ,  керівник  Світлана  Прокопець, вокального  ансамблю  «Любава» Бершадської  школи  №3,  керівник  Оксана  Позаченюк, вокаль

ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області визначило перелік товарів, заборонених для реалізації на сільськогосподарських ярмарках

Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує:     

На  ярмарку  забороняється  реалізація  таких товарів:

Старт медичної реформи забезпечить доступність та якість первинної медичної допомоги для сільських жителів – Президент

Президент Петро Порошенко відзначає важливість старту медичної реформи, яка зробила ще один крок – схвалення Верховною Радою в першому читанні внесеного ним проекту Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».

ПОРАДИ ПРИ ОТРУЄННІ ЧАДНИМ ГАЗОМ

Чадний газ  не має ні кольору, ні запаху. Дія цього газу призводить до зсідання гемоглобіну крові й у великих концентраціях може остаточно погасити свідомість, а також спричинити летальний наслідок. Дим від куріння тютюну теж є джерелом чадного газу. Чимала кількість цього газу міститься й у вихлопах автомобільних двигунів. Звичайно, обсяги цих джерел недостатні для того, аби “учадіти до смерті”.

З метою перейняття практичного досвіду щодо реформи децентралізації, залучення прямих іноземних інвестицій, делегація Вінниччини перебуває у Румунії

З 17 по 20 жовтня офіційна делегація Вінницької області на чолі з головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм перебуває у Ясському повіті Румунії з метою перейняття практичного досвіду щодо реформи децентралізації,  залучення прямих іноземних інвестицій, а також з метою ознайомлення з кращими проектами, реалізованими за кошти Європейського Союзу. У складі делегації голова Бершадської районної державної адміністрації Іван Стефанцов.
18 жовтня делегація зустрілась з керівництвом Ясського повіту.

Сторінки