Інформаційний розділ

Запрошуємо на святкування Дня Конституції України у м. Бершадь

Конституція України – це найголовніший державний документ, який захищає права і свободи всіх громадян нашої єдиної країни, не залежно від того, в якому регіоні ми живемо і якою мовою виховуємо своїх дітей.

Вітання керівництва району з Днем державної служби

Шановні державні службовці району!
   
    Прийміть найщиріші вітання від імені районної державної адміністрації та районної ради з нагоди професійного свята.

Голова райдержадміністрації взяв участь у засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, роботи з молоддю да духовного відродження

20 червня в залі засідань районної ради відбулося розширене засідання постійної комісії з питань освіти,  культури, роботи з молоддю та духовного відродження, де розглядались питання, які будуть внесені на 11 сесію районної ради.

Перший етап семінарів з ділової української мови для державних службовців завершено

З ініціативи керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Гресько, проведено перший етап семінарських занять з української ділової мови для державних службовців. Четвертий такий семінар відбувся 22 червня 2017 року.

Мітинг скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбувся у м. Бершадь

 Щороку 22 червня в Україні, відзначаючи День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, вшановують пам'ять про загиблих під час війни Другої світової війни, вклоняючись їх подвигу та жертовності.
  Саме 22 червня 1941 року Друга світова війна увірвалася на територію України, перетворивши наші землі на криваве поле бою. Горем і болем вона увійшла в кожну українську домівку, спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення.

Розробляється районна Програма інформатизації "Електронна Бершадщина"

21 червня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський за участю заступника голови районної ради Сергія Пересунька провів засідання робочої групи з опрацювання пропозицій  до районної програми інформатизації  „Електронна Бершадщина” на 2017-2020 роки.

Проведено виїзні екологічно-краєзнавчі екскурсії з туристичного путівника Бершадщини «Стежками рідного краю»

 В музей завітали учасники літнього табору «З.О.Д.І.А.К.» Бершадської ЗОШ I-IIст. №3 загін №4 «Balloons», керівники Наталя Кирилюк, Світлана Пугач та  Тетяна Мараховська.  Для дітей було проведено виїзні екологічно-краєзнавчі екскурсії з туристичного путівника Бершадщини «Стежками рідного краю». 

Військовослужбовці отримуватимуть пенсію за вислугу років

Як раніше повідомлялось, Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій

22 червня – День скорботи та вшанування жертв війни в Україні


Шановні  жителі району!  22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу — Велика Вітчизняна, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника. І саме нашому народу завдячує увесь світ за мужність і героїзм, виявлені у смертельному двобої з фашизмом. Маємо гідно вшановувати світлу пам'ять наших земляків,

Управління соціальної та молодіжної політики доводить до відома осіб з інвалідністю.

УМОВИ ПРИЙОМУ
ДО ЖИТОМИРСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА - ІНТЕРНАТУ
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ НА 2017 - 2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ (БЕЗКОШТОВНО) До ВИЩОГО професійного училища -інтернату приймаються особи віком від 15 до 45 років, що мають інвалідність, стан здоров'я яких дозволяє навчатись та працювати за обраною професією. Вище професійне училище - інтернат здійснює підготовку кваліфікованих робітників з професій:

Сторінки