Засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

            16 лютого 2017 року в приміщенні районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ольшевського В.Е. відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На порядок денний винесені питання про стан виплати заробітної плати на підприємствах району та про стан заборгованості по страхових внесках, єдиному соціальному внеску та витрат на відшкодування пільгових пенсій,

заслухано заступника начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Кушпелу В.Я. та начальника Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Вінницькій області Клітченко С.М.

В обговоренні піднятих питань взяла участь Оперчук О.Ф. заступник начальника Бершадського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального  управління юстиції у Вінницькій області.

За підсумками роботи комісії прийняті рішення спрямовані на удосконалення роботи з погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного соціального внеску та інших соціальних виплат.


Заступник начальника управління праці та
соціального захисту населення                                                     В.Кушпела