Закону України “Про освіту” відкриває шанс на реальне оновлення школи та спонукає до удосконалення освітнього процесу

Днями на базі П’ятківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів англійської мови за темою:«Формування ключових і предметних компетентностей школярів шляхом здійснення діяльнісного підходу в організації освітнього процесу на уроках англійської мови».
Учасники семінару відвідали урок англійської мови у 6 класі за темою «Спорт» (учитель англійської мови П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ст. Янчук Аліна Анатолівна).
Так як у школі вивчається одразу дві іноземні мови, то учні продемонстрували відмінні навички говоріння французькою мовою у ході позакласного заходу за темою «Рандеву з французькою піснею і поезією» (учитель французької мови П’ятківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Дяк Галина Іванівна).
Практичним психологом П’ятківської загльноосвітньої школи  І-ІІІ ст. Візнюк Світланою Семенівною було проведено цікавий психологічний тренінг з елементами арт-терапії «Дорога до себе».
Семінар пройшов у дружній, творчій атмосфері.  Учасники висловили  подяку адміністрації закладу за належну організацію заходу.