З родини йде життя дитини

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності та розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

З нагоди святкування Міжнародного дня сім’ї фахівцями із соціальної роботи Бершадського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводилися інформаційно-просвітницькі заходи у територіальних громадах району, з метою популяризації сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, створення патронатних сімей та формування позитивної моделі сімейного життя і сімейних цінностей. Проведено 76 групових заходів на теми: «Відповідальне батьківство», «Що таке патронатна сім’я?», «Прийміть дитину в родину», «Родина – мій дім, мій оберіг».

Долучилися до проведення заходів  і в Михайлівській територіальній громаді. Зокрема, фахівцем із соціальної роботи Бершадського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Франчук Н.П. на базі дитячого навчального закладу «Малятко»  було проведено виставку малюнків на тему: «Моя сім’я найкраща». Метою цього  заходу було виховання в дітей любові  до близьких людей, поваги  до старших, людяності , чесності, милосердя, бажання робити  своїм  близьким  приємне, бути до них чуйними  та уважними. В ході проведення групової роботи з батьками велися бесіди на теми: «Відповідальне батьківство» та  «Прийміть дитину в родину». Також було розповсюджено буклети «Як стати гарними батьками».


Бершадський  РЦСССДМ