З нагоди Міжнародного дня сім’ї бершадці здійснили незабутню «Подорож у дитячий світ»

За ініціативи голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія та з нагоди Міжнародного дня сім’ї на Вінниччині проведено обласну акцію «Подорож у дитячий світ». Місцем проведення став сімейний парк активного відпочинку «Дитяча планета» в торговому центрі «PlazaPark». До участі у святі 12 травня 2017 року запрошено і делегацію з Бершадського району у кількості 30 осіб, з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей, батьки яких брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

         Вітаючи учасників свята, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна зазначила: «Сім’я, як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати  людина!».
       Організатори ( управління соціальної та молодіжної політики  і  відділ освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації )  впевнені, що проведення заходу формує у дітей поняття сімейних цінностей, вміння спілкуватися, вміння розмовляти один з одним засобами ігор, розваг, конкурсів, вікторин, а також активізує в свідомості і підсвідомості дітей питання  приналежності до нації, сім’ї.
      Окрім спортивних розваг «Дитячої планети» - стрибків на батутах, лазінню по лабіринтах, занурювань у поролоновий басейн, ковзання з гірок та багато інших, організатори підготували цікаву музично-розважальну програму з безліччю призів. Працювали майстер-класи «Листівка для мами», виготовлення пазла «Будиночок».
        По завершенню, кожна дитина отримала  з нагоди свята подарунок від Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.
      Дякуємо за допомогу в організації, щире серце та небайдужість  голові райдержадміністрації І.Стефанцову, голові районної ради М.Бурлаці, колективу ТОВ «Бершадське автотранспортне підприємство - 10527» ( власник – М.Кузьомський, директор – А.Благодир ), керівнику ТОВ агрофірми «Джулинка» В.Теплицькому,  керівнику  ТОВ «Чарівна нива» В.Корчевному, приватним підприємцям  В.Маланчуку та В.Красиленку.


Управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації