Виїзний семінар директорів загальноосвітніх закладів відбувся на Бершадщині

Відділ освіти, фізичної культури і спорту райдержадміністрації  провів виїзний семінар директорів ЗНЗ району.
Спочатку керівники  освітніх закладів побували в Баланівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, де мали змогу побачити, як впроваджується інклюзивне навчання в школі. Уроки і корекційні заняття дали змогу побачити роботу асистента вчителя та залученого фахівця.
В Бирлівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів директорський корпус ділилися досвідом:  як правильно залучити кошти, щоб побудувати котельню, привести в належний стан спортивні майданчики, вирішити проблему із теплотрасою.
У Маньківській загальноосвітній школі  І-ІІ ступенів  поєдналися і зміст навчання і форми, приємно, що є співпраця керівництва школи із керівниками місцевих підприємств, які не байдужі до проблеми школи.
Завершив роботу семінар директорів «круглим столом» на базі Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де знову мали можливість бачити, як розквітає школа і класи, коли залучаються та розумно використовуються  кошти спонсорів, батьків, держави, втілюються в життя проекти.
Плідною була зустріч з інспекторами пожежної інспекції та енергонагляду. Директорам надана практична допомога по оформленню та придбанню необхідних матеріалів для того, щоб усунути недоліки попередніх перевірок.
Семінар  цікавий,  продуктивний, насичений і  професійний, він спонукає працювати, писати проекти, не зупинятись на досягнутому, а йти в ногу з часом.