Виїзний прийом громадян до Флоринської громади

12 травня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ольшевський та заступник голови районної ради Сергій Пересунько провели виїзний прийом громадян у селі Флорино.За допомогою до очільників району звернулися мешканці села, яких турбували питання різного роду суспільних відносин та галузей.
 Проте найактуальнішими питаннями сьогодення, що турбують жителів територіальної громади, є питання, що виникають з приводу виконання договорів оренди земельних ділянок їх орендарями, оформлення права власності на земельні частки. Активну участь в обговоренні порушених жителями питань взяв сільський голова Сергій Рожкевич, з ним  спільно обговорено можливі шляхи вирішення піднятих питань.
   Під час прийому жителями населеного пункту піднімалась низка і інших важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема: про призначення пільг  та виділення земель учасникам АТО, про необхідність завершення будівництва водогону у селі, дорожного покриття вулиць Маріяшівка та Радісна, реконструкції каналізації по вулиці Гоголя, земельні межові питання.
   Зверталися жителі села і з проханням виділення коштів на виконання капітального ремонту будинку культури , так як  цьому році відзначатиметься 50 –річчя з дня його відкриття.
   Керівники району обговорили можливі шляхи вирішення болючих питань з керівництвом територіальної громади, на кожне звернення заявникам були надані роз’яснення щодо порядку їх розв’язання у відповідності з чинним законодавством.

http://rada-bershad.gov.ua/novunu/vyyiznyy-pryyom-gromadyan-u-florynskiy...