Вихованці Бершадської дитячої музичної школи привезли призові місця із "Зіркового буму"

30 квітня 2017 року відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Зірковий бум -2017» в м. Ладижин. Метою проведення даного конкурсу  є популяризація та розвиток хореографічного, вокального, театрального та циркового мистецтва. Завданням фестивалю-конкурсу: виявлення та підтримка талановитих і обдарованих дітей;  підвищення виконавської майстерності учасників фестивалю; обмін досвідом, встановлення дружних контактів та налагодження співпраці між керівниками художніх колективів; пропаганда здорового способу життя.  Даний конкурс відбувся завдяки підтримці партнерам. ВП ДТЕК "Ладижинська ТЕС"; Дитячого табору м.Кітен Болгарія;  ВГО "Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга" м. Львів;  депутатів Ладижинської міської ради Пічі В. С. та Бондарчука В. І. Виступи конкурсантів оцінювалися за слідуючими критеріями: техніка виконання, харизма;  якість музичного та технічного супроводу; сценічна культура, естетика костюму; енергетика виконання та оригінальність; режисерське рішення твору. До складу журі входили відомі діячі культури та мистецтв України, переможці та фіналісти телепроектів “Танцюють всі”, “Х-Фактор”, “Голос Країни”, “Україна має талант”, заслужені артисти України. Бершадщину на даному фестивалі-конкурсі представляли учні Бершадської ДМШ ім. Р. А. Скалецького та в номінації «Вокальне мистецтво» показали гарні результати, а саме:
Барткова  Дарія (викл. Баранова Л.Г.)  - лауреат І премії, а Петришина Каріна  та Бабій Надія (викл. Гончарук О.В. ) - лауреати ІІ премії в середній віковій категорії;
Зеленюк Альона (викл. Баранова Л.Г.)  - лауреат І премії – молодша вікова категорія;
Гончарук  Оксана Вікторівна  - лауреат І премії (доросла вікова категорія), а також  отримала сертифікат на знижку 25 % для поїздки на міжнародні фестивалі-конкурси мистецтв від продюсерського центру «DS SOUND»
Переможці конкурсу нагородженні кубками, медалями, дипломами та  подарунками. Викладачі Гончарук О.В. та Баранова Л.Г.  нагородженні дипломами за високопрофесійну діяльність та вагомий внесок у розвиток дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України.

Директор ДМШ       Мураховська К.К.