ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА-2017

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з проведення 8-13 грудня 2017 року Всеукраїнського тижня права. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р.

У межах Тижня права планується, зокрема, провести у навчальних закладах Всеукраїнський урок «Права людини» і тематичні заходи – лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри та змагання.
У переліку заходів – проведення книжкових виставок, презентації видань про права людини, виставки-форуму і благодійного заходу «Правники – суспільству» та Міжнародного правничого конкурсу імені В. М. Корецького.
На виконання  розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.08.2017 № 579-р «Про затвердження заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права та з метою підвищення ролі правової освіти в дальшій розбудові України, як правової держави, виховання у громадян поваги до законів і прав людини, головою райдержадміністрації прийнято розпорядження від 20.09.2017 № 439, яким затверджено план заходів з проведення в районі у 2017 році Всеукраїнського тижня права.
Згідно з планом заходів заплановано провести:
  В читальному залі Бершадської ЦРБ для різних груп читачів запланована година спілкування з юристом «Право від А до Я», відповідальна пров. бібліотекар Сидоренко Н.А.
На абонементі з обслуговування юнацтва буде проведено правовий ринг «Молодь: уроки права» відповідальна Нагірняк К.А. бібліотекар ІІ к.
У відділі з обслуговування дітей  заплановано годину правознавства «Закон, діти та відповідальність» відповідальна Захарчук Т.В. заввідділом з обслуговування дітей.
Відділом освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА  заплановано провести такі заходи:
організувати та провести у навчальних закладах, освітнього та виховного характеру бесіди, зустрічі за круглим столом, ігри, змагання на правову тематику;
організувати проведення книжкових виставок, презентацій видань про права людини та іншої літератури правового змісту та організація тематичних стендів;
провести Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини;
сприяти підвищенню стану поінформованості неповнолітніх щодо відповідальності за порушення антиалкогольного законодавства, вчинення злочинів і адміністративних правопорушень;
провести батьківський всеобуч з даного питання, запросивши представників органів юстиції, охорони здоров’я, служб у справах дітей, органів внутрішніх справ, прокуратури;
оновити куточки  правових знань у загальноосвітніх закладах району.