Всеукраїнське опитування директора та вчителів за методологією TALIS проведено на базі Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України «Про проведення моніторингового дослідження» №1/9-64 від 07.02.2017 Українська асоціація дослідників освіти  розпочала проведення Всеукраїнського моніторингового опитування директорів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів щодо викладання та навчання.
Опитування  проводиться у школах, які відібрано на основі випадкової науково обґрунтованої вибірки. Даним дослідженням планується репрезентативно охопити 4000 вчителів та 200 директорів з 200 шкіл усіх регіонів України.
До даної вибірки потрапила Шляхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, одна зі шкіл нашого району.За підтримки Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, Комунального вищого навчального закладу«Вінницька академія неперервної  освіти» 11 травня 2017 року на базі Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Українська асоціація дослідників провела Всеукраїнське моніторингове опитування директора та вчителів школи.
Метою опитування було вивчення особливостей професійної діяльності керівника школи та вчителів. Результати дослідження сприятимуть виробленню рекомендацій, спрямованих на покращення загальної ситуації у сфері освіти.
Опитування здійснювалося з використанням анкети міжнародного порівняльного дослідження TALIS (Teachingand Learning International Survey – Міжнародне опитування викладання та навчання ), що реалізується Організацією економічного співробітництва та розвитку.
Анкетування проведено серед вчителів, які працюють в 5 – 9 класах.
Після завершення опитування, школі було вручено сертифікат учасника Міжнародного опитування викладання та навчання.
Районний методичний кабінет