Відкрито нову модульну котельню в Бирлівській загальноосвітній школі ЗОШ І-ІІ ступенів

Гарною подією ознаменувалось 08 листопада 2017 року для учнів та колективу Бирлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.  Цього дня   урочисто було введено в експлуатацію модульну котельню.  Відкриття модульної котельні відбулося за участі Народного депутата України Миколи Кучера, голови райдержадміністрації Івана Стефанцова та голови районної ради Михайла Бурлаки. 
   Роботи зі встановлення модульної котельні проведені за кошти державної субвенції - 755,00 тис. грн., місцевого бюджету - 625,685 тис. грн. Підрядник по виконанню робіт ПАТ «Барський машинобудівний завод». Наразі температурний режим відповідає нормам: вчителі, учні, батьки задоволені,  а система опалення до того ж ще й економна.  Таким чином зроблено ще один крок до енергетичної незалежності та надання якісних послуг з теплопостачання для забезпечення необхідним теплом приміщень навчального закладу, дотримання санітарно-гігієнічних вимог при реалізації навчального процесу, створення сприятливих температурних умов для перебування дітей та працівників школи.
   Народний депутат України Микола Кучер та керівники району Іван Стефанцов і Михайло Бурлака привітали дітей, батьків, учителів із цією важливою та гарною подією і побажали усім миру, здоров’я, здобутків у праці та успіхів у навчанні. Бирлівчани вітали гостей запашним бирлівським короваєм  та висловлювали вдячність усім, хто причетний до цієї гарної справи,  за турботу та створення комфортних умов для навчання дітей  та праці освітян.