Відкрито меморіальну дошку Герою України Юрію Коваленку у с. Флорино

6 грудня 2017 року, саме у день 26-річниці створення Збройних Сил України, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Герою України Юрію Коваленку на фасаді Флоринської сільської ради.Також ім'ям Героя України, який народився у даному населеному пункті району, перейменовано центральну вулицю села Флорино.
Захід відбувся за участю батьків Героя - Віктора Олексійовича та Олени Іванівни, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ольшевського, заступника голови районної ради Сергія Персунька, сільського голови Сергія Рожкевича, голови Спілки учасників АТО Олега Клітинського, вчителів та учнів Флоринської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст.

Звертаючись до присутніх, представники влади висловили щиру вдячність батькам Юрія Коваленка, наголошуючи на здійсненні подвигу в ім’я захисту незалежності  та територіальної цілісності України.
Вшановуючи пам'ять загиблого, було озвучено біографію Юрія Коваленка, його становлення, як військового. Звучала поезія часів війни на Сході та музичний твір у виконанні зразкового дитячого колективу Флориського сільського будинку культури «Світанок».
До меморіальної дошки учасники заходу поклали квіти. Також делегацією від  учасників заходу  було покладено квіти  до могили загиблого.