Відбувся міжобласний турнір з футболу пам’яті загиблого земляка Юрія Барашенка

  2 травня в с.Красносілка проводився міжобласний турнір з футболу пам’яті офіцера Збройних Сил України Барашенка Юрія Петровича, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції на Сході нашої держави.
   У спортивному заході взяли участь: члени родини Юрія Барашенка, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, керівники сільгоспформувань та приватні підприємці – спонсори турніру.
   У турнірі змагались футбольні команди :
- «Цукровик» с. Красносілка
- «Нива» м. Христинівка Черкаської обл.
- «Граніт» м. Гайворон Кіровоградської обл.
   Міжобласний турнір з футболу пам’яті Юрія Барашенка проводиться з ініціативи та за пропозицією відповідального за проведення спортивно-масової роботи у Красносільській територіальній громаді Віктора Прибили та друзів, колег і земляків Юрія Петровича.
   Одним з конкретних заходів щодо вшанування пам’яті славного нашого земляка, спортсмена, багаторічного гравця ФК «Цукровик» с. Красносілка Юрія Барашенка  є даний міжобласний турнір по футболу, який, в майбутньому стане традиційним. Спортивне свято вдалося провести за сприяння та фінансової підтримки депутата обласної ради, керівника ТОВ «Світанок-Агросвіт» Олега Ковбасюка, депутата обласної ради, приватного підприємця Володимира Зарічанського,  депутата районної ради, керівника ТОВ «Лан» Сергоія Савченка, депутата районної ради Олександра Ломаченського, директора ПП «Валентина» Василя Гондарука, директора фермерського господарства з  с. Орлівки Теплицького р-ну Валерія Тригубенка, голови ФГ «Новосулківське» Мирослава Зублєвича, голови ФГ «Агросвіт» Олександра Паламарчука, приватного підприємця Володимира Дмитрика інших керівників господарюючих суб’єктів і приватних підприємців с. Красносілка.
   Змагання проходили по круговій системі. В результаті перше місце здобула команда «Цукровик» с. Красносілка, а друге і третє «Граніт» м. Гайворон та «Нива» м. Христинівка відповідно.
   Окрім вшанування пам’яті Юрія Барашенка цей турнір, судячи з великої кількості присутньої молоді, мав високу спортивну пропаганду і стимул до спортивного розвитку і надіємось подібні заходи стануть традиційними, адже спорт – це здоров’я, а здоров’я – це життя!

http://rada-bershad.gov.ua/novunu/mizhoblasnyy-futbolnyy-turnir-pamyati-...