Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Бершадщині Дня пам'яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

20 квітня 2017 року першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Ольшевським  проведено засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Бершадщині Дня пам'яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З початком засідання наголошувалося, що заходи у районі проводитимуться відповідно до Указу Президента України від 28 березня  2017 року № 84/2017 «Про  відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».
Метою заходів є гідне вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також утвердження патріотизму та національної гідності, консолідації суспільства.
Члени організаційного комітету висловили свої бачення та пропозиції. Також пропозиції висловили голова районної організації ветеранів України Володимир Крамар та голова громадської ради при райдержадміністрації Анатолій Івасик.
Починаючи з 2014 року, вшанувальні заходи проводяться 8 та 9 травня за участю керівництва району, делегацій трудових колективів, загальноосвітніх навчальних закладів, молоді, громадськості, представників духовенства та ЗМІ.
Акцентувалась увага на забезпеченні правопорядку під час проведення заходів та належного медичного супроводу. 

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації