Відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

8 лютого 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів  за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації.

Склад ініціативної групи затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 05 лютого 2018 року № 53 «Про затвердження складу ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів  за участю інститутів громадянського суспільства», враховуючи протокол загальних зборів громадської ради при  Бершадській  райдержадміністрації від  01 лютого  2018 року.

До складу ініціативної включено 9 осіб, делегованих членами діючої громадської ради та представники органу, при якому утворюється громадська рада. Головою ініціативної групи обрано Андрейцова Антона Федоровича. Ініціативна група займатиметься прийомом документів представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах для обрання членів громадської ради при Бершадській  райдержадміністрації,
    На порядок денний засідання виносилися питання щодо розподілу обов’язків членів ініціативної групи, текст підготовленого ініціативною групою повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім’я, електронну адресу та номер телефону відповідальної особи.
  
      Заступником голови ініціативної групи обрано керівника  апарату райдержадміністрації Тетяну Миколаївну Гресько, секретарем ініціативної групи - Іванченко Галину Миколаївну – головного спеціаліста відділу діловодства, організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.
      Членами робочої групи затверджено текст оголошення  для оприлюднення на офіційному веб – сайті райдержадміністрації та у районній газеті «Бершадський край» та зразки документів для подання для участі в установчих зборах.
      Наступне засідання ініціативної групи заплановано на 22 лютого 2018 року  11.00.
  Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

        Документи надсилаються поштою або приймаються нарочно ініціативною групою до 06  березня 2018 року ( крім вихідних та святкових днів)   з 8.00  до 17. 15 за адресою: 24400
м. Бершадь, вул. Героїв України , 22
Бершадська райдержадміністрація,  1 поверх.
Уповноважена особа: Іванченко Галина Миколаївна – головний спеціаліст  відділу діловодства, організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації, секретар ініціативної групи.
Контактний телефон: 2-10 -92
Ел. адреса: bervnpol@rdabershad.gov.ua  (у темі листування вказати: «Установчі збори Громадської ради»).
Протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів  із формування громадської ради при Бершадській райдержадміністрації  щодо складу учасників установчих зборів буде оприлюднено на офіційному веб -  сайті райдержадміністрації.
Установчі збори відбудуться 04 квітня 2018 року  об 11 годині в залі засідань райдержадміністрації.
УВАГА! Місце та час проведення установчих зборів може бути змінено. Слідкуйте за оновленою інформацією на веб – сайті райдержадміністрації.

Зразки документів для подання до ініціативної групи додаються/sites/default/files/zrazky_dolkumentiv_do_gr_1.doc   /sites/default/files/zayava_zgoda_na_obrobku_pd_1.doc