Відбулася нарада з керівниками відділів, секторів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації

Під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Гресько відбулася нарада з керівниками відділів, секторів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації. У ході наради Тетяна Гресько повідомила про порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою. До переліку документів, які подаватимуть претенденти на державну службу, з 1 травня 2017 року необхідно подати підтверджуючий документ (сертифікат) про володіння державною мовою.
Про правила  етики державного службовця інформувала  головний спеціаліст відділу діловодства, контролю документів та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Таїса Маснюк.
З останніми новинами законодавства ознайомив  головний спеціаліст сектору юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації Олександр Погребняк.
У ході наради розглядалося питання змістовного наповнення інформацією офіційного веб-сайту райдержадміністрації. Зокрема, Галина Іванченко, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, здійснила аналіз наповнення розділу «Новини» за два місяці: у квітні та травні. Також повідомила, що основні новини місцевого рівня розміщуються у розділі «Новини», а інформацію зі сайту Президента, КМУ та обласної державної адміністрації можна переглянути у слайдері. Основна увага зверталась на якість інформаційного матеріалу.
Завідувач сектору з питань персоналу апарату райдержадміністрації Оксана Олійник надала інформацію про укладання нового колективного договору. Вона познайомила із основними розділами колективного договору,  суттєвими змінами у законодавстві із даного питання.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації