Важливі питання медичного та соціального забезпечення жителів району, ремонту доріг та весняного призову обговорено на нараді в райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов 15 травня 2018 року провів нараду з керівниками  структурних  підрозділів  райдержадміністрації,
територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району. У її роботі взяв участь голова районної ради Михайло Бурлака.
      Під час наради обговорено питання «Про впровадження в районі компанії «Лікар в кожну родину». Стан перетворення закладів первинного рівня в комунальні некомерційні підприємства. Виконання урядової програми «Доступні ліки» в Україні (реімбурсація).», на виконання Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, затвердженої рішенням 38 сесії обласної Ради 6 скликання від 24 червня 2015 року та Протоколу наради під головування В.Гройсмана від 28 лютого 2018 року «Про стан реалізації реформи галузі охорони здоров’я». -інформував головний лікар КУ «Бершадський РЦ ПМСД»  Іван Пікула.
    Начальник управління агропромислового та економічного розвитку Світлана Цимбалюк  доповідала «Про стан дорожнього покриття та проведення ремонтних робіт».
«Про хід проведення весняної призивної компанії 2018 року», на виконання Указу Президента України від 15 лютого 2018 року №33 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» та Доручення заступника голови Вінницької облдержадміністрації В.Броварника від 26.03.2018 року №01.01-13/1718 «Про сприяння організації проведення призову громадян України на строкову військову службу навесні 2018 року»   інформував Валерій  Плахотнюк– військовий комісар Бершадського районного військового комісаріату.
Людмила Гаврилишина– начальник управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації поінформувала учасників наради про зміни в законодавстві щодо надання населенню субсидій.
     Підсумовуючи роботу наради голова райдержадміністрації Іван Стефанцов зазначив, що питання призову на військову службу є дуже важливим, перебуває  на контролі влади, необхідно зосередити увагу на проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед призовників та їх родин. Захист держави – священний обов’язок кожного та першочергове завдання місцевої влади. Також звернув увагу на необхідності  в найкоротші терміни підготувати проектно-кошторисну документацію на ремонт мосту через який в майбутньому проходитиме об’їзна дорога. Необхідно  вжити усіх можливих заходів, щоб проблему будівництва об’їзної дороги зрушити з місця. Навести лад на дорогах – один із пріоритетів нашої діяльності. За підсумками роботи голова райдержадміністрації дав доручення керівникам окремих  структурних підрозділів та служб.