Інформаційний розділ

22 вересня – День партизанської слави

Шановні ветерани Другої світової війни, учасники партизанського й підпільного руху, вітаємо вас, сильних духом, мужніх захисників Вітчизни з Днем партизанської слави!
   Мужнiсть, вiдвaгa тa геpоїзм колишнiх пiдпiльникiв i пapтизaнiв – зaхисникiв piдної землi, якi вибоpювaли пpaво нaшого нapоду нa миp i свободу, pятувaли кpaїну i свiт вiд нaцизму – нaзaвжди зaкapбувaлися в пaм’ятi пpийдешнiх поколiнь.

До уваги підприємств переробної промисловості, сільськогосподарських товаровиробників та підприємств торгівлі! Відбудеться осінній сільськогосподарський ярмарок!

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації щосуботи з 29 вересня по 27 жовтня у місті Вінниці в мікрорайоні Вишенька біля ТЦ «Plaza Park»  по вул. Келецькій, 117, Б будуть проводитись осінні сільськогосподарські ярмарки з продажу населенню сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів за цінами виробників.

Новопризначений працівник склав Присягу державного службовця

21 вересня, у присутності своїх колег, урочисто склала Присягу державного службовця Янчук Аліна Анатоліївна, призначена на посаду спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації за результатами конкурсу.
        Працівники райдержадміністрації щиро привітали колегу із призначенням на посаду і побажали натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань та плідної праці на ниві служіння народу!

Бершадщина отримала «пакунки малюка»


       Вінницька область отримала першу партію «пакунків малюка», які передбаченні як одноразова допомога породіллям при народженні дитини. Наразі надійшло 369 комплектів, 13 із них отримала Бершадщина.
         Управлінням соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації організовано та забезпечено доставку «пакунків малюка» до району.
          Починаючи з 21 вересня, пакунки роздаватимуть матусям по всій області та по району соціальними сулужбами. 

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації інформує:

ГО «Вінницька правозахисна група» безкоштовно допомагає переселенцям у м. Вінниці та Вінницькій області.
Вінницька міська громадська організація «Вінницька правозахисна група» з червня 2015 року по теперішній час надає безперервну бескоштовнк правову допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та постраждалому від конфлікту населенню України .

«Проведення запланованих робіт по впорядкуванню парку «Анталька» сприятиме покращенню екологічного рівня в громадах району та екологічної свідомості"

-зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський на початку  робочої наради з питань підготовки та проведення  заходів з упорядкування території парку «Анталька».
       У нараді взяли участь представники Флоринської територіальної громади, керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації,  підприємств і установ району, громадські активісти.

Про стан фінансування у вересні

Станом на 21 вересня, відповідно до заявок головних розпорядників коштів районного бюджету, у вересні профінансовано на утримання установ та закладів соціально-культурної сфери, а також відповідних програм та заходів в галузях, видатки в загальній сумі 18645,5 тис.грн., у тому числі:
- відділ освіти, фізичної культури та спорту– 5309,0 тис.грн.;
- заклади охорони здоров’я - 2161,9 тис.грн.;
- управління соціальної та молодіжної політики – 8979,5 тис.грн.; 

У Сумівці відбулась урочиста посвята юних друзів лісу

Лісівничо-просвітницькій роботі, особливо серед молоді, у ДП «Бершадський лісгосп» Вінницького ОУЛМГ приділяється велика увага. 45 років на базі Сумівської загальноосвітньої школи діє учнівське лісництво «Юні друзі лісу» (директор школи Г.М. Гуз, педагог-наставник М.М. Маценко). За традицією, щорічно  у вересні проводиться свято «Лісові на вірність присягаєм», де п’ятикласників урочисто приймають до лав юних лісівників.

Триває міжнародна акція «Запали свічку пам’яті», присвячена 85-тим роковинам Голодомору

В Україні продовжується Міжнародна акція «Запали свічку пам’яті», ініційована Світовим Конгресом Українців і підтримана Міністерством закордонних справ України, Українським інститутом національної пам’яті та Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору».

Відбулось чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

2о вересня  2018 року відбулось засідання  Громадської ради при райдержадміністрації.  На засіданні розглянуто інформації про роботу постійних комісій-доповідали Михайло Красножон та Людмила Максимчук.З питання щодо  оприлюднення, моніторингу, оцінки та аналізу отриманих даних на запит з проведення громадської експертизи щодо стану та ефективності виконання Бершадською районною державною адміністрацією «Програми поводження з твердими побутовими відходами у Бершадському районі на 2016-2018роки» виступив голова екс

Сторінки