Управлінням соціальної та молодіжної політики Бершадської РДА проведено перевірку у с.Війтівка

 Відділом державних соціальних інспекторів управління соціальної та молодіжної політики проведено перевірку довідок, виданих  Війтівською сільською радою для отримувачів 8 державних соціальних допомог та підтверджено їх достовірність.
Також по погоподарських книгах перевірявся склад сім’ї одержувачів житлових субсидій (11 справ,що нараховані та невиплачені  за жовтень 2017), які зареєстровані та проживають у с.Війтівка. В результаті перевірки встановлено один випадок подання неповного складу сім’ї отримувача житлової субсидії.
Відділом грошових виплат і компенсацій зроблено перерахунок призначення житлової субсидії та направлено заявнику нове повідомлення з правильною сумою нарахування.
Виплата субсидії в новому розмірі буде проведено в листопаді 2017 року. Попереджено нецільове використання коштів у розмірі 1926,56 грн.
     Начальником відділу з питань праці та соціально – трудових відносин Ющенко Т.В. проведено вивчення стану справ щодо дотриманням параметрів мінімальної заробітної плати працівниками сільської ради при нарахуванні заробітної плати.
Під час відвідування зверталась увага на запровадження дотримання параметрів мінімальної заробітної плати та методології визначення мінімальної заробітної плати, як гарантованої межі оплати праці, встановлення окладів працівників з розрахунку посадового окладу працівника 1 тарифного розряду, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час, наявність заборгованості із виплати заробітної плати та інше.
В ході роботи надано методичні рекомендації, проведено роз’яснювальну роботу та підготовлено відповідні довідки.