Управління соціальної та молодіжної політики доводить до відома ветеранів Другої світової війни

07.02.2007 року Кабінетом Міністрів України була прийнята Постанова № 150 «Про затвердження Порядку виплати деяким категоріям інвалідів грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування». Даний Порядок визначає механізм виплати грошової компенсації замість санаторно-курортного лікування деяким категоріям інвалідів, та її розміри. 

Дія цього Порядку не поширюється на осіб, інвалідність яких пов»язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, інвалідів війни, дітей-інвалідів.

         Компенсація за путівку виплачується інваліду, якщо він протягом трьох календарних років не одержував безоплатної путівки (не рахуючи рік, коли інвалід звернувся за нею).
         Підставою для виплати грошової компенсації за невикористану путівку та за самостійне лікування є наступні документи:
-          заява інваліда про виплату грошової компенсації;
-          медична довідка за формою 070-0 щодо необхідності забезпечення санаторно-курортним лікуванням;
-          документи про сплату повної вартості санаторно-курортної путівки, що засвідчує проходження інвалідом санаторно-курортного лікування (тільки для виплати грошової компенсації за самостійне лікування);
-          копія довідки МСЕК про групу інвалідності.
       Грошова компенсація за путівку та за самостійне лікування інваліду, який працює (навчається), виплачується на підставі довідки з місця роботи (навчання) про те, що він протягом трьох років не одержував безоплатну санаторно-курортну путівку.
         Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України № 475 від 27.03.2017року, встановлена середня вартість санаторно-курортної путівки для виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки  в сумі 440 грн. 
        Розміри компенсації за путівку та за самостійне лікування становлять: інвалідам 1 та 2 групи – 75 відсотків, 3 групи – 50 відсотків розміру середньої вартості санаторно-курортної путівки.
     
        За детальною інформацією щодо виплати  грошової компенсації за невикористану путівку та за самостійне лікування просимо звертатись в каб. №15 управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації,  тел. 2-19-66.