Учні Бершадської ЗОШ І - ІІ ст. №1 створювали свято вишиванки на площі Героїв України

Урочисті заходи з нагоди Всесвітнього дня вишиванки проведено вчителями та учнями Бершадської ЗОШ І – ІІІ ст. №1 на площі Героїв України. До заходів долучилися голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, державні службовці та працівники районної ради, працівники організацій та установ.
Особливо урочистим було внесення Державного прапора України та прапора школи. Виконання Державного гімну України дало можливість відчути гордість за свою національну приналежність.
З вітальним словом до учасників заходу звернувся директор Бершадської ЗОШ І –ІІ ст. №1Григорій Погончик. Коротко зупинившись на історичній значимості вишиванки для кожного українця, він наголосив, що кожна дівчина–українка мала вміти вишивати собі посаг. Тому сьогодні у районі працюють майстер- класи, які проводять вишивальниці, відроджуючи  давні техніки вишивки Поділля. Згадувалось ім’я Героя України Віри Роїк, виставки робіт якої відомі на весь світ.
У виконанні учнів школи звучала українська патріотична поезія та пісня, а насамкінець – тематичний флеш – моб.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації