У райдержадміністрації провели практикум щодо ведення діловодства в органах місцевого самоврядування

У ході  проведення семінарського заняття з новообраними головами та секретарями  міської та сільських рад  з питання здійснення власних та делегованих повноважень органів виконавчої влади під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Гресько відбулося практичне навчання новообраних посадових осіб місцевого самоврядування району.
Після ознайомлення із загальнотеоретичними основами управлінської діяльності та правовими засадами, працівники апарату райдержадміністрації провели практикум щодо належного ведення діловодства.
Зокрема, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Тетяна Зеленецька надала практичні поради щодо ведення діловодства у міській, сільських радах та їх виконавчих комітетах та організації роботи зі зверненнями громадян. Вона розповіла про повний перелік документації, з яким доведеться працювати новообраним головам місцевих рад, починаючи від походження найменування документа до сучасного його використання, про правильне ведення документації та при цьому назвала найтиповіші помилки.
Про роботу з контрольними документами в органах місцевого самоврядування Людмила Щербатюк, завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації. Вона ознайомила із роботою щодо достовірності, точності документації, а також проаналізувала причини порушення строків виконання документів і внесення пропозицій щодо їх усунення.  При цому зауважила на ефективності обміну інформацією між  обласною, районною держадміністраціями та сільськими радами.
  Про організацію кадрової роботи та складання організаційно-розпорядчих документів в органах місцевого самоврядування повідомила Світлана Зарічанська, начальник  відділу організаційно-кадрової роботи та з питань запобігання і виявлення корупції  апарату райдержадміністрації.   
У підсумку, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Гресько повідомила, що практичні навчання сільських голів та секретарів є пріоритетним на даному етапі. «Це обумовлено необхідністю набуття загальнотеоретичних основ управлінської діяльності та правових засад в обсязі, необхідному для здійснення професійного керівництва в сфері місцевого самоврядування», повідомила Тетяна Гресько.

Відділ з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації