У Бершаді відбувся „Міні-ярмарок вакансій”

   12 червня 2018 року у Бершадській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості  було проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення  Філії "ПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС" ТОВ "ВІННИЦЬКА ПТАХОФАБРИКА".  ТОВ «Вінницька птахофабрика» – найбільша птахофабрика в Європі, оснащена сучасним обладнанням з використанням новітніх технологій. Дане підприємство має потребу у працівниках на посади - водій автотранспортних засобів, електрик цеху,підсобний робітник, інженер з технічного нагляду.
     Відкрили захід фахівці Бершадської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості,  які проінформували  учасників заходу про стан місцевого ринку праці та його тенденції, соціальні послуги, які надає служба зайнятості.
   Представник Філії "ПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС" ТОВ"ВІННИЦЬКА ПТАХОФАБРИКА"- Цихоня  Єлізавета Олегівна  розповіла учасникам заходу про підприємство, умови праці, вакансії, вимоги до працівників, рівень заробітної плати, соціальні гарантії та про можливість оволодіти професійними навичками безпосередньо на виробництві.
    Крім того, у всіх безробітних була можливість індивідуально поспілкуватись з Єлізаветою Олегівною та отримати більш детальну інформацію по заявлених роботодавцем вакансіям. Шукачі роботи отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили. Загалом захід був цікавим та інформативним.