Триває підготовка до етно - еко - фестивалю «Skyline»

16 квітня  2018 року голова райдержадміністрації Іван Стефанцов за участю голови районної ради Михайла Бурлаки провів робочу нараду із питань підготовки до етно - еко – фестивалю «Skyline», який відбудеться  28-29 липня цього року.
Засідання розпочалося із інформування відповідальних осіб за підготовку заходу. Свої думки  щодо проведення фестивалю висловив перший заступник голови  райдержадміністрації Володимир Ольшевський, який відмітив, що на попередніх засіданнях за участю представниками районної виконавчої влади та  голови правління  громадської організації "Соціальний центр МХП" Олександра Кучера, помічника народного депутата України Миколи Кучера Павла Мороза обговорювалися основні моменти та пропозиції. Робота по підготовці та проведенню фестивалю розпочата заздалегідь, з метою залучення коштів на  облаштування парку "Анталька", облаштування дороги, встановлення альтанок, лавок, ігрових дитячих, спортивних майданчиків, майданчиків для осіб з інвалідністю, відновлення зелених насаджень підготовлений та поданний на 15-й облпасний конкурс розвитку територіальних  громад проект "Облаштування зон відпочинку територіальної громади села Флорино".
Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Надія Герасимчук відмітила, що у цьому році даний проект стане ще й етнографічним, що дасть можливість залучити народні аматорські колективи територіальних громад та врахувати потреби жителів району різного віку. Вона познайомила із попередніми заходами, які плануються протягом цих двох днів.
Також обговорювалося питання можливого фінансування заходів та внесення змін до районної програми з проведення культурологічних заходів у районі на 2018 рік.
Усі присутні мали можливість висловити свої думки, пропозиції, зауваження щодо цьогорічної концепції, з врахуванням досвіду минулого року.

Підсумовуючи робочу нараду, Іван Стефанцов акцентував увагу на  тому, що,  готуючись до проведення етно - еко – фестивалю «Skyline», необхідно врахувати потреби різновікових жителів району, зберегти та продемонструвати українські традиції та забезпечити змістовний відпочинок, необхідний правопорядок і безпеку учасників заходу.