Тепло та затишок у Голдашівській школі - результат спільних зусиль активності громади та підтримки районної влади

В Голдашівській ЗОШ І – ІІ ступенів  гостро стояло питання заміни вікон і дверей на енергозберігаючі. До цієї проблеми було привернуто увагу районної ради, відділу освіти, фізичної культури та спорту, громадськості села. Сільська рада під керівництвом голови  села Осієвського Ю.П. брала участь в обласних конкурсах  розвитку територіальних громад, а влітку  2017 року - у районному конкурсі. В результаті чого за рахунок субвенції з державного бюджету за сприяння народного депутата Кучера М.І. надано 100 тисяч грн,  за підтримки райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти, фізичної культури і спорту, було виділено 48 480 тисяч гривень.
Також сільською радою в рамках реалізації проекту було виділено кошти в сумі 76.520 грн. Співфінансували даний проект  і фермери: Третяк П.М., Слота О.У., Головня А.Т., які надали грошову допомогу в розмірі 52500 грн.
В результаті  цього проекту в школі встановлено 39  теплозберігаючих вікон і 2 дверей. А це все теплі класи, збережене здоров’я учнів та зекономлені кошти на опалення.