Тематична зустріч до Дня перемоги у районному країзнавчому музеї

До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в районному краєзнавчому музеї 4 травня  відбулась зустріч «Пам’ятаємо Перемагаємо.»  працівників культури району з ветераном Другої світової війни, очевидцем визволення Бершадського району, самобутнім художником з с. Джулинка Олексієм Пилиповичем Степовим.
Олексій Пилипович поділився з присутніми своїми спогадами про те, де його застала звістка про початок війни. «Я саме працював у полі, був погоничем, як далеко в небі почули гул літаків, каже, що той гул дуже відрізнявся від тих літаків-кукурудзників, які літали в той час. Була гарна погода, ясно світило сонце. Після роботи прийшовши до села, було дуже тихо. Ніхто не співав, здавалося, що навіть собаки не гавкали, лише невелика група людей стояла і щось жваво обговорювали. Підійшовши до них я почув, що почалася війна…»
Всі присутні уважно слухали спогади ветерана, який емоційно ділився своєю розповіддю про визволення Бершадського району очевидцем якого він був. Також Олексій Пилипович презентував сигнальний випуск альманаху «З мороку Архіпелагу ГУЛАГ», про своє перебування в таборі, в якому  представлено збірку його портретів в’язнів ГУЛАГу.  Всі присутні оглянули виставку «Ніколи знову» та фотовиставку «Вони наближали Перемогу», які розгорнуті у виставковій залі музею.
По закінченню заходу Олексію Пилиповичу подарували квіти та зробили спільне фото.

Районний краєзнавчий музей