Сучасний підхід до проведення уроків фізичної культури

На базі Флоринської загальносвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для вчителів фізичної культури: «Сучасний підхід до проведення уроків фізичної культури з метою поліпшення здоров’я та вдосконалення фізичної підготовки учнів».
Розпочався семінар з ранкової щоденної руханки учнів початкової школи. Далі виступила керівник районного методичного об’єднання учителів фізичної культури Наталія Сировець, яка ознайомила учителів фізичної культури з новинками Нової української школи та обов’язкової сертифікації учителів.
Під час практичного блоку семінару учасники переглянули урок-гру з елементами нестандартного підходу учителя Ольги Кісик  «Подорож до лісу» у 4 класі, де мали змогу побачити особливості застосування гри під час виконання різних фізичних вправ. Також було відвідано урок учителя фізичної культури Володимира Ківака у 6 класі «Ознайомлення з технікою передачі м’яча зверху та знизу. Двостороння гра у волейбол». Урок проведено на високому рівні, учні показали гарну підготовку та майстерність гри у волейбол.
Третім етапом районного семінару з фізичної культури  було проведення майстер-класу учителями Флоринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. «Гра у волейбол» з учителями фізичної культури району.
Учасники семінару високо оцінили рівень фахової підготовки педагогів та фізичної підготовленості учнів Флоринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.