Інформаційний розділ

Бершадщина запрошує

21 грудня чергове засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

21 грудня 2017 року  об 11 00 годині відбудеться чергове засідання громадської ради при Бершадській райдержадмністрації   з наступним  порядком денним:                                                                          
1. Інформування членів громадської ради з питання щодо боротьби з незаконним  продажем алкоголю та злочинністю у районі. Напрацювання пропозицій. ( запросити та начальника( заступника) Національної  поліції)

Відбулося засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

15 грудня 2017 року першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Ольшевським проведено засідання комісії з визначення  та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам. На засіданні були присутні голови сільських рад та землекористувачі, відносно яких подавалися  клопотання на комісію.

Про стан виконання районного бюджету

Станом на 1 грудня 2017 року виконання планових показників по доходах загального фонду забезпечено територіальними громадами на 100%. Додатково надійшло 20.9 млн. грн. Із 28 бюджетів річний план виконано 21 сільською радою та районним бюджетом. Найбільше доходів поступило до Осіївської, Баланівської та  Великокиріївської сільських рад .

Міністерством економіки Республіки Сербія розповсюджено каталог сербських компаній, що підлягають приватизації

Міністерством економіки Республіки Сербія розповсюджено каталог сербських компаній, що підлягають приватизації

Польща підтримує запровадження миротворчої місії ООН на Донбасі – зустріч Президентів України та Польщі

«Твердий голос Польщі в Раді безпеки ООН відіграє важливу роль в дискусії щодо забезпечення повернення миру на Сході України і в Криму, і забезпечення звільнення окупованих Російською Федерацією територій», - сказав Президент Петро Порошенко під час спільної прес-конференції для представників ЗМІ за підсумками переговорів із Президентом Польщі. Він привітав Польщу з обранням до складу непостійних членів у Раді Безпеки ООН на 2018-2019 роки.

15 грудня – День працівників суду

Шановні правозахисники! Щиросердечно вітаємо вас із професійними святами – Днем працівників суду та Днем адвокатури.
   Це свято людей, які щоденно відстоюють Закон, постійно перебувають на вістрі державних перетворень, на сторожі держави, прав та свобод людини і громадянина.

На Вінниччині відбувся «круглий стіл», присвячений 80-річчю від дня народження В’ячеслава Чорновола

14 грудня  на базі Вінницької Академії неперервної освіти  пройшов обласний круглий стіл, присвячений 80-річчю від дня народження відомого політичного діяча, борця за незалежність, Героя України, журналіста, публіциста В’ячеслава Чорновола.

У роботі заходу взяли участь науковці, політологи, історики Державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського, викладачі Дон НУ ім. В.Стуса,  Академії неперервної освіти, краєзнавці, представники громадських організацій Вінниччини.

Дитячий садочок «Сонечко» відзначив своє 50 - ліття

Урочисті заходи  з нагоди півстолітнього ювілею відбулися 14 грудня 2017 року.У святкуваннях взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації  Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, міський голови Михайло Кольченко, працівники відділу освіти, районного методичного кабінету, медичні працівники та колишні працівники закладу.

У Бершадському краєзнавчому музеї оформлено виставку «Чорнобиль - чорний біль України»

   14 грудня  2017 року для учасників мітингу до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС,  молодший науковий співробітник краєзнавчого музею Оксана Притула провела оглядову екскурсію біля виставки "Чорнобиль - чорний біль України" в виставковій залі районного краєзнавчого музею.

Сторінки