Стартує навчальний проект «Школа молодого лідера»

Департемент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації інформує про початок навчального проекту “Школа молодого лідера 3.0” та рекомендує зголошувати представників з числа творчої та активної молоді до участі в заході за Інтернет-посиланням http://bit.ly/sylvin3 .

Детальна інформація про проект: ШКОЛА МОЛОДИХ ЛІДЕРІВ 3.0
Офіс зі сприяння демократії (DRI) та Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» запрошують представників громадських організацій та молодь з Вінниці та області до участі у відборі «Школи молодих лідерів».

Завдання школи - активізувати участь молоді в процесі прийняття рішень та розвитку громад, а також зміцнення лідерських навиків серед студентів та молоді в регіонах України. В програмі школи буде 10 одноденних тренінгів, які проходитимуть у Вінниці у вихідні дні протягом травня-серпня 2017р.

Курс передбачатиме навчальні сесії й практичні завдання від тренерів в наступних сферах: «Лідерство  для розвитку громади», «Молодіжна політика або жодних рішень щодо нас без нас»,  «Комунікація та налагодження діалогу», «Як впливати на процеси та захищати інтереси громади», «Відкриті дані» для громадських активістів», «Інструменти інтерактивності громадського лідера», «Партисипативне бюджетування», «Розробка та управління проектами».

В рамках школи учасники за допомогою тренерів матимуть можливість розробити/ вдосконалити, а також на конкурсних засадах втілити свої (в залежності від фінансування) ініціативи, пов’язані з реформами. Після успішного проходження школи, випускники отримають сертифікати, а найкращі з них будуть запрошені на навчальний візит до Німеччини.

Проїзд та проживання покриваються організаторами школи. Під час тренінгів учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням. Навчання є безоплатним, відбір проходить на конкурсній основі.
Чого навчить «Школа молодих лідерів»:
• як конструктивно та ефективно брати участь в процесі вироблення політики на місцевому рівні;
• розуміння локальної демократії та вплив реформи децентралізації на Вінницьку область;
• розвинути лідерські якості та навички побудови команди для розвитку місцевої громади;
• як перетворити ідеї в проекти;
• як ефективно комунікувати;
• як здійснювати адвокасі кампанії в регіоні.

Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії, DRI) – це незалежна, міжнародна, неприбуткова організація з головним офісом у Берліні, Німеччина, яка з 2014р. здійснює моніторинг політичних реформ та підтримку розвитку громадянського суспільства в Україні.

Website: democracy-reporting.org  Email: info.ukraine@democracy-reporting.org
F: facebook.com/DemocracyR.Ukraine/  Twitter: @DemocracyR

Управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації