Шлях до вершин спорту починається з ранкової зарядки

   Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. Кожен рік у вересні відзначається День фізичної культури і спорту - свято сили, краси, здоров'я, гармонії; бадьорого настрою та впевненості в майбутнє кожного громадянина нашої держави.  Традиційно в рамках заходів до Дня фізичної культури та спорту в навчальних закладах Бершадського району проводяться різні спортивні заходи.
   Шлях до вершин спорту починається з малого - з ранкової зарядки. Цього року у Бершаді, за ініціативи відділу освіти, фізичної  культури і спорту, проведено загальну ранкову зарядку у школах району. На стадіони, спортивні майданчики вийшли задоволені, веселі, гамірливі школярі Бершадщини разом з учителями та керівниками шкіл. Весела, запальна, танцювальна музика додавала бадьорості та ритму. Діти з превеликим задоволенням  виконували вправи, які показували учителі фізичної культури.
    На стадіоні м. Бершаді  директор Бершадської ЗОШ № 1 Григорій Погончик, після спільного виконання вправ ранкової зарядки, привітав усіх учнів  з Днем фізичної культури і спорту, зі святом здорових, гарних цілеспрямованих людей.  Побажав усім здоров’я, бадьорості, подальших  успіхів та спортивних перемог задля процвітання нашої рідної України  та запропонував щоденно займатися спортом.
   Вітаємо всіх, хто любить спорт, хто займається спортом, хто вболіває на спортивних змаганнях. Всіх, хто не уявляє своє життя без нього. Адже спорт - це одне з найцікавіших захоплень, він є засобом вияву фізичної досконалості, мужності, грації, краси.


Відділ освіти, фізичної культури і спорту райдержадміністрації.