Школа молодого вчителя - важлива сходинка професійного зростання молодих педагогів

Новий Закон про освіту дає більше педагогічної та творчої свободи вчителям, зявляться нові методики навчання. Серед них повага до учня, справедливість, об’єктивність та таємність оцінювання, свобода творчої, спортивної, оздоровчої, культурної, просвітницької, наукової і науково-технічної діяльності.   Вчитель буде вільним у виборі, як саме вчити дітей, закон дозволяє користуватися власними планами та рекомендує лише дотримання стандартів.  Щоб досягти успіхів та вершин у професійній діяльності молодому учителю особливо важливо вчитися та набувати досвіду.
    Під  девізом:  "Будь майстром, поетом, художником у справі, яку ти любиш. Немає такої професії, в якій людинаине змогла б дістатися вершин майстерності" відбулося засідання клубу молодого вчителя «Співдружність» в залі засідань районного методичного кабінету відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації.
Привітала молодих педагогів та представила працівників районного методичного кабінету завідуюча районним методичним кабінетом Філімонова А.Г. 
Заняття було проведено у формі брейн-рингу «Я творчий вчитель» під керівництвом ведучих: методиста районного методичного кабінету Процепової О.О. та практичного психолога Бершадської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 3 Маршалкоської Л.А.
Учасники засідання активно включилися у ділову гру, у ході якої визначали сучасні та креативні методики формування іміджу сучасного вчителя.  Молоді вчителі з ентузіазмом розповідали про себе, про педагогічні ситуації, в які попадали, складати міні-твір, декламували вірші та робити висновки.
Підсумувавши, методисти районного методичного кабінету і практичний психолог дали поради та настанови молодим педагогам, методичну допомогу у розв'язанні першочергових проблем, подоланні труднощів, із якими зустрічається кожний молодий вчитель.
Захід закінчився щирими словами подяки та побажаннями, позитивним робочим настроєм.