"Село. Кроки до розвитку": бершадці мають унікальну можливість реалізувати власні бізнес-плани

11 квітня 2017 року між Вінницькою обласною державною адміністрацією та ПАТ «Миронівський хлібопродукт» підписано Меморандум про співпрацю та реалізацію спільного соціального проекту «Село. Кроки до розвитку».Конкурс «Село. Кроки до розвитку» спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, що забезпечують економічну самоорганізацію сільських мешканців, усунення бар`єрів в розвитку підприємництва та самозайнятості в сільській місцевості, підтримку ефективних соціально-економічних проектів, залучення мешканців до розвитку своїх територіальних громад. Проект буде реалізований у селах Бершадського, Гайсинського, Тростянецького, Тульчинського та Немирівського районів Вінницької області.

18 травня 2017 року о 10.00 год в залі засідань РДЮСШ «Ровесник» м.Бершадь  буде проведено навчальний  семінар щодо  написання  бізнес – проектів для бажаючих взяти участь в конкурсі. Спілка підприємців «СТІНА» забезпечуватиме відповідний супровід ініціаторів проектів.
Контактна особа від облдержадміністрації – Ратушняк Інесса Анатоліївна–заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації - начальник управління регіонального розвитку та інвестицій, роб. (0432)66-14-12, моб. (097)584-48-00.
Контактна особа від Спілки підприємців «СТІНА» – Печалін Олександр Валентинович - голова правління, роб. (0432)69-23-16, моб. (063)778-16-16.
Контактна особа від райдержадміністрації – Цимбалюк Світлана Федорівна – головний  спеціаліст  відділу  економічного розвитку, житлово-комунального господарства  та  інфраструктури райдержадміністрації, роб. (04352)2-38-85, моб. (098)-92-17-319.
Запрошуємо  активних жителів, які прагнуть створити власний бізнес, малі підприємства та фермерські господарства, що  здійснюють  свою  діяльність  в  селах  Бершадського району взяти  участь  у  заході !

     Відділ економічного розвитку, житлово - комунального господарства та інфраструктури райдержадмніістрації