Районна спартакіада "Здоров’я" проведена в Бершаді у День фізичної культури та спорту України.

 09 вересня 2017 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту та у зв’язку з популяризацією здорового способу життя, залучення населення і дітей до занять фізичною культурою та спортом у райцентрі на стадіоні «Колос» під патронатом голови райдержадміністрації  І. Стефанцова та голови районної ради М.Бурлаки проведено районну спартакіаду «Здоров’я» серед учнів загальноосвітніх шкіл району та сільських територіальних громад.
Учасників спортивного свята вітали голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський,  головний спеціаліст відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Сергій Сировець.
Програма спартакіади серед ЗОШ передбачала міні-футбол, настільний  теніс, легка атлетика та стрільба з пневматичної гвинтівки. Сільські спортсмени змагались з волейболу, гирьового спорту, армспорту, перетягуванні канату.
Учасники змагань протягом кількох годин активно з’ясовували, хто із них сильніший, спритніший, витриваліший.
У змаганнях серед учнів перше загальнокомандне місце виборола команда Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів№3, другими були спортсмени Бершадської ЗОШ І-ІІІст. №1 і  третє місце посіла команда Війтівської школи.  Успішно виступили, і за результатами наблизились до призерів змагань, команди  шкіл: Великої Киріївки, Баланівки, Осіївки (перше місце з міні - футболу).
Серед територіальних громад перше  загальнокомандне місце  вибороли  Флоринські спортсмени , друге і третє місце посіли команди Війтівської і Красносільської сільських рад. Високі результати продемонстрували також представники команд сіл :  Шляхової, Великої Киріївки, Лісничого.
Переможців, призерів і учасників змагань нагороджено кубками, призами  і грамотами відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації.
У цей же день відбулось нагородження ветеранів фізичної культури і спорту району.

 

Відділ освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації