ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!»


                                              7 червня 2017 року Міністерство юстиції разом із  партнерами з Агентства США з міжнародного розвитку  дали старт всеукраїнському проекту «Я МАЮ ПРАВО!», завдання якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати. Важливо, що проект передбачає механізми покарання тих чиновників, які грубо порушуватимуть права українців.
«Наша мета – сформувати нову правову культуру у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави. Стратегічним завданням довгострокової національної програми "Я МАЮ ПРАВО!" є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права», – зазначив очільник Мін’юсту.
За його словами, саме знання громадянами своїх прав і вміння їх захистити є найкращим способом протистояти сваволі чиновників та органів правопорядку.
Цього року у рамках проекту планується інформування та надання прикладних рекомендацій населенню шодо захисту прав громадян за 3 напрямками:

-  Права громадян у сфері правосуддя
-  Захист права власності
- Формування вмінь протистояння побутовій корупції, зокрема - у вищих навчальних закладах.

Біль детально про даний проект можна дізнатися  в Бершадського бюро правової допомоги яке знаходиться за адресою: м. Бершадь, вул. Героїв України, 8. Контактний телефон: 04352 2-14-03.

Коли скаргу розглянуть

Що таке хабар?

Що таке спір?