Процес надання адміністративних послуг є максимально простим, прозорим і доступним для людей


    Відділ з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації пропонує населенню цілий ряд послуг, згідно переліку затвердженого  розпорядженням голови райдержадміністрації від 30.11.2017 року № 581. Основними принципами роботи є орієнтація на субєкта звернення, відкритість, прозорість та зрозумілість процедур.
В період з 01.06 по 11.06.2018 року до відділу  з питань надання адміністративних послуг Бершадської райдержадміністрації звернулось  265 громадян. З них:
- 10 громадян щодо  отримання адміністративних послуг мобільного сервісного центру МВС.
-150 громадян з заявами щодо отримання послуг в відділі  Бершадського району Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.
-75 громадян по питаннях призначення житлових субсидій,  виплати одноразової допомоги при народженні дитини,  отримання технічних засобів реабілітації, виплати допомоги до 5 травня  та отримання путівок на оздоровлення, які відносяться ко компетенції управління молодіжної та соціальної політики Бершадської райдержадміністрації.
- 4 особам надано консультації головним інспектором будівельного нагляду інспекційного відділу №2 Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Вінницькій області  по питаннях законодавства у сфері містобудування.
-державним реєстратором відділу з питань адміністративних послуг Бершадської райдержадміністрації  надано 26 консультацій по питаннях державної реєстрації нерухомого майна.