Про відвідування об’єднаних територіальних громад

      07 лютого 2018 року начальник відділу взаємодії з роботодавцями Бершадського районного центру зайнятості Ірина Свиридовська та провідний фахівець з профорієнтації Людмила Жданович відвідали  Шляхівську та Джулинську  сільські об’єднані територіальні  громади. Мета візиту – перспективи організації громадських робіт у 2018 році, спільні дії об’єднаних громад та центру зайнятості у питаннях розвитку малого підприємництва у сільській місцевості, наближення послуг служби зайнятості безпосередньо до сільського населення.
    Під час відвідування Шляхівської об’єднаної громади вивчено перспективи створення нових робочих місць безпосередньо у сільській раді. Людмилою Жданович було проведено профорієнтаційне заняття «Професії майбутнього» у  Шляхівській ЗОШ І -ІІІ ст. Учні випускних класів отримали корисну інформацію про сучасні тенденції на національному і світовому ринках праці та про алгоритми обрання  професії.
Під час візиту до Джулинської об’єднаної громади було досягнуто попередніх домовленостей щодо організації та проведення громадських робіт у 2018 році із залученням до їх виконання зареєстрованих безробітних.
    Жителі громад мали можливість отримати консультації, які допоможуть їм позитивно вирішити проблеми зайнятості та зорієнтуватись на ринку праці.