Інформаційний розділ

До уваги членів Громадської ради при райдержадміністрації

          20 вересня 2018 року в 12.00 год відбудеться засідання Громадської ради при райдержадміністрації.
Порядок денний засідання Громадської ради
Звіт про роботу комісій Громадської ради у ІІІ кварталі 2018 року.

Хід реалізації урядової програми «Доступні ліки» на Бершадщині

КНП «Бершадський ЦПМСД» продовжує працювати над реалізацією урядової програми «Доступні ліки» та забезпечення  пацієнтів  необхідними ліками. Пацієнти можуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.
  Над виконанням програми працює 6 аптечних закладів Бершадського району з якими укладено договори :
-  ПП «КОНЕКС»
-  ФОП «Бойко Б.Н.»
-  ФОП «Оркуш Б.Н.»
-  ТОВ «Єврофарм»

На Бершадщині триває національна кампанія "Обери свого лікаря"


  З 1 квітня 2018 року стартувала  національна кампанія «Обери свого лікаря», тобто початок укладання декларації з обраним лікарем загальної практики-сімейним лікарем, лікарем-педіатром, лікарем- терапевтом.  Обирати лікаря можна у будь-якому закладі первинної медичної допомоги, незалежно від місця проживання або реєстрації.

До уваги одержувачів житлових субсидій! (щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування)

Постановою Кабінету  Міністрів України  27 квітня 2018 року № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року  № 1022»   (пп. 3 п.

Місячник цивільного захисту в освітніх закладах району

З 17 вересня по 17 жовтня 2018 року у закладах загальної, дошкільної та позашкільної освіти Бершадського району проводиться Місячник Цивільного захисту.

Відділ надання адміністративних послуг інформує про те, що змінився порядок реєстрації транспортних засобів

            За інформацією регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області, з 28 серпня поточного року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України  від 21.08.2018 №621, відповідно до якої внесено зміни до пункту 15 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів,

До відома осіб постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС


       Урядом  України  11.07.02018 прийнято постанову № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», якою затверджено новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та  іншим категоріям громадян (далі – Порядок). У зв’язку з цим Мінсоцполітики повідомляє наступне.
         Відповідно до пункту 7 зазначеної постанови передбачено провести заміну посвідчень:

Про фінансування ФАПів та ФП

Фінансовим  управлінням,  спільно із сільськими радами, визначено фінансові можливості та джерела фінансування фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів району.
         З 1 жовтня 2018 року зазначені заклади охорони здоров’я працюватимуть в стабільному режимі.
Утримання закладів проводитиметься за рахунок коштів місцевих бюджетів, в тому числі районного бюджету.

Не спалюйте опале листя, суху траву та дрібне сміття !!!

Постала одна з найгостріших екологічних та соціальних проблем – масове спалювання опалого листя, сухих гілок. Деякі мешканці вважають своїм обов’язком підпалити суху траву чи листя в полях, лісопарках, в смугах відводу автодоріг.

На Бершадщині відзначили День рятівника.

    17 вересня в Україні відзначають День рятівника. Із цього приводу відбулась урочиста зустріч керівництва району з працівниками Бершадського сектора ГУ ДСНС України в Вінницькій області.
    На заході були присутні  голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов та заступник голови районної ради Сергій Пересунько.
    Начальник Бершадського сектора ГУ ДСНС України в Вінницькій області  Олександр Гончарук привітав своїх колег зі святом та висловив подяку за роботу усім колегам, які дбають про безпеку бершадчан.

Сторінки