«Про проведення у 2017 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»

На виконання листа Мінсоцполітики від 09.08.2017 року №16038/0/2-17/37 «Про організацію та проведення у Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» та з метою соціального захисту дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, виконання Закону України “Про освіту”,  службою у справах дітей прийнято наказ від 04.09.2017 року № 27 «Про проведення у 2017 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок».
Відповідно до  наказу, службою у справах дітей, спільно із виконавчими комітетами сільських рад проводилися перевірки умов утримання, проживання, виховання дітей, з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Дітям роз’яснено їх права та обов’язки, батьків попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виконання обов’язків з виховання та утримання дітей.
З метою захисту прав дітей на освіту захід проводиться у два етапи.
Закінчився І етап, що проходив з 1 по 8 вересня, метою якого було  виявлення дітей, що не відвідують навчальні заклади без поважних причин. 

Під час І етапу заходу дітей, які б не бажали навчатися в загальноосвітніх школах  та отримувати повну загальну освіту не виявлено. Усі діти приступили до навчання. 12 діток шестирічного віку, за заявами батьків, залишились відвідувати ДНЗ. 8 дітей-переселенців шкільного віку з тимчасово окупованої території та зони АТО охоплені навчально-виховним процесом.

В результаті перевірок не виявлено дітей, які перебувають на обліку дітей з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах та не навчаються.

Особлива увага, у рамках заходу,  зверталась на дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку служби у справах дітей. Відповідно до заходів районної Програми подолання дитячої безпритульності та бездоглядності та на виконання наказу служби у справах дітей дітям даної категорії  були роздані набори зі шкільним приладдям на загальну суму 2500 грн.

 

Служба у справах дітей