Представлено нового керівника Бершадського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області

   13 вересня 2017 року в залі засідань Бершадської райдержадміністрації начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області СИДОРУК Григорій Павлович представив призначену на посаду начальника управління Держпродспоживслужби  ГУБКО Наталю Іванівну.
    На зібранні були присутні голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, керівники структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації.
   Начальник Головного управління Григорій Сидорук коротко ознайомив присутніх з головними напрямками діяльності Держпродспоживслужби, відмітив сумлінну, багаторічну роботу Світлани Манченко та подякував їй і усім працівникам галузі за якісну роботу.
       Наталя Іванівна Губко призначена на посаду начальника Бершадського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області за результатами конкурсу.Керівники та присутні привітали Наталю Іванівну з призначенням на нову посаду.

 

Довідково: Держпродспоживслужба утворена відповідно до постанови КМУ від 10 вересня 2014 року №442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади».
Постановою КМУ від 02 вересня 2015 року №667 затверджено Положення про Держпродспоживслужбу. Територіальні органи Держпродспоживслужби утворені постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1092.
Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 6 квітня 2016 року №260-р «Питання Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» Держпродспоживслужба офіційно розпочала роботу і приступила до виконання функцій.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року №106-р Головою Держпродспоживслужби призначено Володимира Лапу.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації