Події тижня, що минув

Спартакіада з настільного тенісу у с. Війтівка.
У с. Війтівка  відбулась районна спартакіада з настільного тенісу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ст. У змаганнях прийняли участь 12 команд.
http://rdabershad.gov.ua/news/rayonnyy-turnir-z-nastilnogo-tenisu-sered-...
Передвеликодній тиждень.
Передвеликодній тиждень у Бершадській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №3 був по-справжньому святковим та сповненим сюрпризів.
http://rdabershad.gov.ua/news/peredvelykodniy-tyzhden-u-bershadskiy-zaga...
Засідання раойнного методичного об'єднання учителів фізики.
Творчо та конструктивно пройшло засідання раойнного методичного об'єднання учителів фізики на базі Баланівської ЗОШ І – ІІІ ступенів під девізом: «Зібратися разом – це початок, триматися разом – це прогрес, працювати разом – це успіх!»
http://rdabershad.gov.ua/news/zasidannya-raoynnogo-metodychnogo-obyednan...
Проведення у районі акції «За чисте довкілля».
Першим заступником голови райдержадміністрації за участю заступника голови районної ради проведено робочу нараду із керівниками структурних підрозділів, управлінь та організацій щодо проведення у районі акції «За чисте довкілля».
http://rdabershad.gov.ua/news/u-rayoni-tryvaye-akciya-za-chyste-dovkillya
В рамках акції «За чисте довкілля» проведено:
- http://rdabershad.gov.ua/news/vyyiznyy-pryyom-gromadyan-vidbuvsya-u-spot...
- http://rdabershad.gov.ua/news/spilnymy-zusyllyamy-zroblena-dobra-sprava;
- http://rdabershad.gov.ua/news/za-chyste-dovkillya;
- http://rdabershad.gov.ua/news/chysto-tam-de-ne-smityat
ХХІХ обласна краєзнавча олімпіада.
Учениця Флоринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.  взяла участь у ХХІХ обласній краєзнавчій олімпіаді учнівської молоді (вікова категорія 5-8 класи).
http://rdabershad.gov.ua/news/diana-skogutovska-peremozhnycya-oblasnoyi-...
Виїзний прийом громадян у Поташні.
Відповідно до затвердженого графіку, голова райдержадміністрації та голова районної ради  провели виїзний прийом громадян у Поташнянській територіальній громаді.
http://rdabershad.gov.ua/news/vyyiznyy-pryyom-gromadyan-vidbuvsya-u-spot...
Збори мешканців с.Поташня.
10 квітня 2018 року відбулися збори мешканців с.Поташня, у яких взяли участь голова Бершадської райдержадміністрації, голова районної ради, заступник директора ПП "Явір-Агросервіс" та Флоринський сільський голова.
http://rdabershad.gov.ua/news/u-potashni-vidbulysya-zbory-zhyteliv-sela
Про особистий прийом громадян головою райдержадміністрації..
12 квітня 2018 року відповідно до затвердженого графіку голова Бершадської райдержадміністрації  провів особистий прийом громадян.
Із зверненням звернувся житель с. Флорино із проханням допомогти вирішити питання щодо встановлення межових знаків земельної ділянки.
http://rdabershad.gov.ua/news/golova-rayderzhadministraciyi-proviv-osoby...
«Весняні забави».
На «Весняних забавах»  вихованці ДМШ ім. Р.А. Скалецького водили хороводи, закликали «весну - красну», розмальовували писанки, забавлялися з ними, співали народні пісні. Своїми виступами радували усіх присутніх учні класу сольного співу, фольклорний ансамбль «Соняшники».
http://rdabershad.gov.ua/news/vesnyani-zabavy
Виїзний семінар для керівників місцевого самоврядування та агроформувань району.
Виїзний семінар для керівників місцевого самоврядування та агроформувань району, проведено Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів за сприяння Народного депутата України Миколи Кучера, щодо реалізації державних програм підтримки аграрного сектору.
У роботі семінару взяли участь Народний депутат України Микола Кучер, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко, керівник Вінницької філії Державного підприємства "Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин" Галина Салига та представники банків, що підписали з Мінагрополітики меморандум про загальні засади співробітництва.
http://rdabershad.gov.ua/news/derzhava-zabezpechuye-suttyevu-pidtrymku-a...
Змагання з легкої атлетики.
На стадіоні «Колос» у м.Бершадь відбулись районні змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат за програмою Спартакіади школярів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст.,в яких прийняли участь 16 команд.
http://rdabershad.gov.ua/news/spartakiada-shkolyariv-z-legkoyi-atletyky
«Вишнева моя Україна».
13 квітня 2018 року в приміщенні Бершадської ДМШ ім. Р.А. Скалецького відбувся звітний концерт відділу народних інструментів під назвою «Вишнева моя Україна». Своїми виступами радували глядачів як солісти, так і творчі колективи сопілкарів, бандуристів, гітаристів, баяністів, а також ансамбль народних інструментів.
http://rdabershad.gov.ua/news/zvitnyy-koncert-viddilu-narodnyh-instrumen...
«Золота спадщина Поділля».
З метою залучення учнівської молоді до пошуково – дослідницької діяльності, спрямованої на збір та аналіз фольклорної, літературної і краєзнавчої інформації населених пунктів Вінниччини та виховання гармонійно розвиненої особистості цьогоріч проведений обласний літературно – краєзнавчий конкурс «Золота спадщина Поділля».
http://rdabershad.gov.ua/news/bershadci-peremozhci-oblasnogo-literaturno...
Районний семінар-практикум для вчителів фізичної культури.
На базі Флоринської загальносвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для вчителів фізичної культури: «Сучасний підхід до проведення уроків фізичної культури з метою поліпшення здоров’я та вдосконалення фізичної підготовки учнів».

http://rdabershad.gov.ua/news/suchasnyy-pidhid-do-provedennya-urokiv-fiz...