Підсумки тижня, що минув

Радіодиктант національної єдності «Наші пісні»
Працівники відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації, районного методичного кабінету взяли участь у написанні радіодиктанту на тему «Наші пісні».

Учні та педагоги писали диктант
По-святковому і водночас з робочим настроєм пройшло написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності у Бершадській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Особистий прийом громадян
Конституційним правом поспілкуватися з керівництвом райдержадміністрації скористалось 11 громадян, з них 10 жителів Війтівської територіальної громади та 1 – Джулинської ОТГ.

Кінолекторій «Пам’яті  Святослава Ріхтера»
Кінолекторій «Пам’яті видатного музиканта Святослава Ріхтера» за документальним фільмом французького режисера Бруно Монсенжора.

До Дня української писемності та мови
9 листопада - День української писемності та мови. У цей день традиційно (з 2000 р.) пишуть диктант національної єдності, а також стартує Міжнародний конкурс імені Петра Яцика.

Про ствоорення районного наукове товариства учнів «Ерудит» 
Районне наукове товариство учнів «Ерудит» створено на базі Бершадської районної станції юних натуралістів, відповідно до наказу по відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації від 29.09.2017 року № 363/1. В районному НТУ працюють такі відділення:
екології, фізики та астрономії, історії.

До послуг спортсменів «Шляхова Арена»
У с. Шляхова завершено реалізацію проекту «Міні-футбол для жителів громади – круглий рік». Тут реконструювали спортивний майданчик під міні-футбольну майданчик з штучним покриттям. Поруч спортивного майданчика облаштовано сучасний стадіон, його нова назва «Шляхова Арена».

Відкриття пам’ятного  знаку Т.Г.Шевченку

 Напередодні Дня української писемності та мови 8 листопада 2017 року в м. Бершаді на площі Героїв України відкрито пам’ятний знак Т.Г.Шевченку – великому генію української нації, поету, художнику пророку, духовному наставнику, полум’яном патріоту,  який залишив нам прекрасну спадщину.

Інклюзивний майданчик на території лікарні
у Бершаді урочисто відкрито унікальний дитячий майданчик. У цьом проекті успішно поєднані інтереси багатьох зацікавлених сторін. Облаштований інклюзивний майданчик з відповідним ігровим простором, доступний для всіх бажаючих: в першу чергу, для дітей з особливими потребами, що відвідують кабінет відновлювального лікування в Бершадській окружній лікарні інтенсивного лікування, а також для дітей міських дошкільних навчальних закладів.

Працює  опалювальний  пункт Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
Для колективу Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. головною подією нинішнього дня стало відкриття опалювального пункту, завдяки якому вирішено проблему з опаленням приміщення школи.

Модульна котельня в дії
Гарною подією ознаменувалось 08 листопада 2017 року для учнів та колективу Бирлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Цього дня урочисто було введено в експлуатацію модульну котельню.

Голдашівській ЗОШ І – ІІ ступенів  з теплозберігаючими вікнами
В Голдашівській ЗОШ І – ІІ ступенів гостро стояло питання заміни вікон і дверей на енергозберігаючі.

Вшанування майстрів народного мистецтва
Ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя, адже, саме культура робить людину особистістю, незримою силою формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Новини  турніру з греко-римської боротьби
В Гайсині пройшов Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків 2003-2009 років народження присвячений майстрам спорту Гайсинщини.

Вітання учасникам турніру та тренеру Сергію Ковалю
В м. Черкаси в палаці спорту «Будівельник» відбувся восьмий відкритий турнір з греко-римської боротьби серед юнаків на призи пам’яті майстра спорту СРСР Лисуна Д.О.

Достовірність довідок для отримувачів  державної соціальної допомоги
Відділом державних соціальних інспекторів управління соціальної та молодіжної політики проведено перевірку довідок, виданих Війтівською сільською радою для отримувачів 8 державних соціальних допомог та підтверджено їх достовірність.

На порядок денний колегії... 
На порядок денний колегії відділу освіти, фізичної культури та спорту  внесено такі питання:
1. Про підсумки проведення ЗНО-2017. Проблеми, шляхи вирішення.
2. Про охоплення дітей та підлітків шкільного віку навчанням.
3. Про підсумки стану виконання Угоди між відділом освіти Бершадської районної державної адміністрації і радою голів профкомів працівників освіти.

Засідання клубу молодого вчителя «Співдружність»
Під девізом: "Будь майстром, поетом, художником у справі, яку ти любиш». Немає такої професії, в якій людинаине змогла б дістатися вершин майстерності" відбулося засідання клубу молодого вчителя «Співдружність» в залі засідань районного методичного кабінету відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації.

Місячник Цивільного захисту
В загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах району проведено місячник Цивільного захисту.

Роль ДНЗ у підвищенні статусу патріотичного виховання
На базі ДНЗ «Веснянка» с.Бирлівка проведено семінар для завідуючих ДНЗ району. Тема семінару «Патріотичне виховання дошкільників в умовах сучасного ДНЗ».

Тиждень екології та охорони природи
З метою виховання в учнів екологічної культури і свідомості, правильної поведінки в природі та відповідно до річного плану відділу освіти, фізичної культури і спорту Бершадської райдержадміністрації, Бершадської СЮН в закладах освіти району проведено Тиждень екології та охорони природи.