Особистий прийом громадян у райдержадміністрації

09 листопада 2017 року Конституційним правом поспілкуватися з керівництвом райдержадміністрації скористалось 11 громадян, з них 10 жителів Війтівської територіальної громади та 1 – Джулинської ОТГ.
Під час прийому надійшло 3 звернення, піднято 4 питання, які стосувалися забезпечення доступу до громадського пасовища, встановлення межових знаків, будівництва водогону та виїзду до територіальної громади голови райдержадміністрації.
Для забезпечення оперативного прийняття рішень та надання кваліфікованих роз’яснень громадянам з порушених ними питань участь у прийомі взяли працівники структурних підрозділів адміністрації та відділу у Бершадському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.
У ході спілкування заявники отримали змістовні відповіді та роз’яснення. Перший заступник голови райдержадміністрації В.Ольшевський, уважно вислухавши громадян, запевнив, що звернення будуть розглянуті у встановлені законодавством терміни, про що буде проінформовано заявників у письмовій формі.